TOPlist

Rok 2021 má přinést novou Sony Xperia Compact. Bude malý telefon úspěchem?

sony xperia nová

Zdálo se, že trh s malými telefony je mrtvý. Pak ale přišel iPhone 12 Mini, který (přestože není nejprodávanějším modelem) ukázal že je o telefony s menší úhlopříčkou displeje a kompaktními rozměry stále zájem. A mohlo by být ještě lépe. Rok 2021 má přinést novou Sony Xperia Compact.

Rok 2021 má přinést novou Sony Xperia Compact

Dle leakera @OnLeaks přinese Sony na trh letos další kompaktní telefon. A pokud firma něco umí, jsou to právě tyto modely. Vidíme také první rendery, které vykreslují telefon velice podobný loňským vlajkovým lodím, jen s několika malými změnami. Můžeme zmínit třeba tenčí rámečky nebo kapkovitý výřez pro selfie kamerku.

A co rozměry? Nová Sony Xperia Compact má nabídnout až 5,5 palcový displej a celkové rozměry mají být pak 140 x 68,9 x 8,9 mm. Telefon je tak pouze nepatrně větší než právě zmíněný iPhone 12 Mini. Nebude chybět audio jack, boční čtečka otisků prstů nebo duální fotoaparát. Výbavu ani cenu však zatím neznáme. Vzhledem k tomu, že bude čtečka otisků na boku se dá předpokládat, že bude disponovat LCD displejem a čipset také zřejmě nebude vlajkový.

Koupili byste si takto malý telefon?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)