Nejnovější Android aplikace z Google Play #18

serial uvodni 18

Vítáme vás u dalšího dílu seriálu o nejnovějších aplikacích z Google Play. Dnešní první aplikace Videoder zvládá stahování YouTube videí (či pouze hudby) bez sebemenšího zaváhání. Následuje aplikace PassCreator pro tvorbu nedobytných hesel. Třetí aplikací je živá tapeta z nově představené vlajkové lodi společnosti Sony, telefonu Xperia Z2. Předposlední novinkou je unikátní atmosférická adventura z kosmu s názvem Out There. Na závěr vám představíme aplikaci, která ušetří vaše mobilní data. Jmenuje se Opera Max.

Videoder

Aplikace Videoder sice nepatří do zbrusu nových aplikací obchodu Play, i tak jsme se ale rozhodli, že vám ji v tomto seriálu představíme. Aplikací pro stahování YouTube videí je na Google Play opravdu dost. Ne všechny ovšem fungují tak, jak bychom si to představovali. Aplikace Videoder je výjimkou, funguje totiž opravdu spolehlivě. Videoder nabídne jednoduché rozhraní, které je rozdělené do dvou sekcí – hledání a stažené soubory. Po vyhledání videa z YouTube si můžete zvolit kvalitu, v jaké si jej přejete stáhnout (od 144p až do 1080p). Určitě také oceníte možnost vypreparování hudby z videa a její následné převedení do formátu mp3. Ještě než si video stáhnete, můžete si v nízké kvalitě přehrát náhled, abyste si byli jisti, že stahujete přesně to, co jste zamýšleli. Pokud hledáte spolehlivou a hlavně funkční cestu, jak stahovat YouTube videa, neváhejte si Videoder nainstalovat.

videoder 1

212fcb5039809569a4b0b53d2e1d4265?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

PassCreator

V dnešní době je velmi důležité si chránit svá osobní data. Abyste snížili šanci nabourání vašeho soukromého účtu, musíte používat bezpečná hesla. K tomu vám pomůže aplikace Pass Creator. Ta dokáže automaticky vygenerovat nedobytná hesla na základě vyplnění jejich požadavků. Po spuštění aplikace si můžete zvolit, jestli se má vaše heslo skládat ze symbolů, písmen nebo číslic a také kolik míst by mělo zabírat. Po vyplnění těchto údajů a potvrzení se vám vygeneruje nové heslo, které se ukládá v historii aplikace. Heslo si tedy nemusíte zapisovat na papír a můžete ho rovnou začít používat v praxi.

PassCreator 1

4aa338bbd1705c4d4a99f9004cf5fa4c?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Xperia Z2 Živá tapeta

Na MWC 2014 v Barceloně byla představena nová vlajková loď společnosti Sony – telefon Xperia Z2. Jelikož vývojáři nikdy nespí, v obchodě Play jsme se dočkali přesně takové živé tapety, jakou jsme mohli na Xperii Z2 při představení vidět. U této živé tapety lze nastavit rychlost animace, barvu pozadí, efekty vodních kapek a mnoho dalšího. Tuto živou tapetu si můžete stáhnout zdarma, proto neváhejte okusit její skvělý vzhled a povedené efekty.

Xperia Z2 Živá tapeta 1

05f2b7ba7ab47fe67b3bab0ffb082871?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Out There

Do dnešního dílu nejnovějších aplikací z Google Play jsme zařadili jednu novinku z herního světa. Jedná se o atmosférickou hru Out There, která se odehrává v kosmu. V roli astronauta se probouzíte daleko od své rodné planety a vaším úkolem je zajistit své přežití. Na hře je velmi zajímavé, že se v ní můžete sami rozhodovat, čímž lze ovlivnit konec příběhu (nabízí se 3 různé konce). Postupem hry budete objevovat mimozemské technologie, vylepšovat vaši loď a vytvářet nové předměty. Out There nabídne skvělý soundtrack, jenž dokáže vtáhnout do hry a navodit skvělou atmosféru.

Out There 1

Out There: Ω Edition
Out There: Ω Edition

Opera Max

Je zajímavý nástroj od Opery, který dokáže ušetřit až 50 % vašich mobilních dat. Po spuštění aplikace je po vás vyžadován souhlas k připojení do VPN sítě, přes kterou pak prochází data. Aplikace je aktivní pouze v případě, že máte aktivovaná mobilní data (nefunguje na Wi-fi). Ještě předtím, než se požadovaná data dostanou do vašeho telefonu, prochází přes Opera servery, které data optimalizují. Snížení spotřeby mobilních dat se týká téměř veškerého obsahu internetu, tedy fotek, videí, ale i samotných internetových stránek.

  Opera Max 1

24a859e3eb75ed53054f3beacad1df47?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Odkazy na všechny předcházející díly

 1. Nejnovější Android aplikace z Google Play #1
 2. Nejnovější Android aplikace z Google Play #2
 3. Nejnovější Android aplikace z Google Play #3
 4. Nejnovější Android aplikace z Google Play #4
 5. Nejnovější Android aplikace z Google Play #5
 6. Nejnovější Android aplikace z Google Play #6
 7. Nejnovější Android aplikace z Google Play #7
 8. Nejnovější Android aplikace z Google Play #8
 9. Nejnovější Android aplikace z Google Play #9
 10. Nejnovější Android aplikace z Google Play #10
 11. Nejnovější Android aplikace z Google Play #11
 12. Nejnovější Android aplikace z Google Play #12
 13. Nejnovější Android aplikace z Google Play #13
 14. Nejnovější Android aplikace z Google Play #14
 15. Nejnovější Android aplikace z Google Play #15
 16. Nejnovější Android aplikace z Google Play #16
 17. Nejnovější Android aplikace z Google Play #17

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)