Nejnovější Android aplikace z Google Play #5

nejnovejsi 5 2

Jako každé pondělí vám i dnes přinášíme další díl seriálu o nejnovějších aplikacích z obchodu Google Play. Jako první vás dnes čeká aplikace SidePlayer, se kterou můžete přepínat písničky při hraní her. Následuje Remindem umožňující naplánovat vaše SMS a ve stanovený čas je zaslat adresátovi. Třetí aplikací je zajímavý časovač Ok Timer! od vývojářů Go Launcheru. Předposlední novinkou je hra Badland, která posbírala snad všechna možná herní ocenění. Na závěr si malinko potrápíte mozek v Guess The Word.

SidePlayer

S touto aplikací můžete jednoduše přepínat písničky vaší hudební galerie a to bez nutnosti minimalizování aktuálně spuštěných aplikací. Primární využití této aplikace spočívá v přepínání písniček při hraní her. Tažením prstu z pravé do levé strany vyvoláte vysouvací nabídku s navigačními tlačítky pro snadné pozastavení či přeskočení právě hrající hudební stopy. Opačným tažením tuto nabídku zase snadno skryjete. Free verze této aplikace sice nabídne základní funkci – snadné přepínání písniček, ovšem nic dalšího. Po zakoupení pro verze vám aplikace umožní kompletní přizpůsobení, čili aplikaci témat, zobrazení dalšího rozhraní s názvem hrající písně, aktivaci stylovějších animací, funkci „probuzení“ vysouvací nabídky pomocí gest a mnohé další.

  sideplayer 2

05f1cba3c24310163d546591390058bf?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Remindem

Pomocí této aplikace můžete naplánovat své SMS, které se poté ve stanovený čas automaticky zašlou příjemci. Takovouto připomínku tak můžete poslat nejen svým známým, ale také sobě. U SMS zpráv si lze nastavit den a přesný čas zaslání. Kontakty aplikace čerpá z vašeho telefonního seznamu, takže se nemusíte bát, že byste čísla museli vypisovat ručně – ovšem i tato metoda samozřejmě funguje. Jedná se o skvělý způsob plánování SMS zpráv, díky kterému si už v kalendáři nemusíte značit, komu máte kdy napsat. Můžete to totiž učinit rovnou a to už klidně dnes!

remindem 1

e043e95ae6dd77a0b4d546829124c80b?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Ok Timer

Jedná se o povedený časovač z dílen autorů Go Launcheru. Ok Timer nabízí dohromady 3 plochy, kde na každé z nich naleznete jeden časovač s odlišným grafickým provedením. V nastavení si můžete zvolit barevné téma, které vám bude nejvíce vyhovovat. Změny časových jednotek realizujete zcela intuitivně, a to tažením prstu po časové spirále. S každou změnou uslyšíte zvukový efekt potvrzující váš časový posun. Poté už jen stisknete tlačítko „Start“ a časovač začne odpočítávat. Určitě vás potěší i skutečnost, že můžete spustit všechny 3 časovače současně. Po minimalizování aplikace se jednotlivé časovače objeví v notifikační liště, prostřednictvím které se k nim můžete jednoduše vrátit zpět. Odpočítávání s Ok Timerem je snadné a díky sympatickým grafickým efektům i působivé.

ok timer 1

Timer
Timer

Badland

Do dnešního dílu jsme zařadili i skvělou hru Badland. I když se jedná o seriál, jehož převážnou část budou vždy tvořit aplikace, občas se zde vyskytne i nějaká ta hra (novinka). Samozřejmě budeme i nadále pokračovat v našem pravidelném herním seriálu Pařba na víkend.  Badland je úžasná logicko-fyzikální hra s intuitivním ovládáním. S černou potvůrkou budete prolétávat interaktivním prostředím a řešit různé situace vyžadující zapojení logického uvažování. Hra má skvělý hudební doprovod, což přispívá k vynikající atmosféře. Stejně tak vás oslní i jednoduché, ale přitom velmi líbivé grafické zpracování. Další plus si hra odnáší za funkční „immersive mód“, díky kterému si ji vlastníci zařízení Nexus s Androidem Kitkat zahrají s využitím celého displeje (bez navigační lišty).

badland 1

BADLAND
BADLAND

Guess the Word

Tato aplikace potrápí vaše mozkové závity. Postaví vás totiž před 200 kvízů, se kterými se budete muset vypořádat. V každém z nich budete hádat slovo vycházející ze 4 pomocných obrázků majících něco společného. Za každé uhodnuté slovo získáte 10 zlaťáků. Ty vám pak poslouží k postupnému odkrývání dalších slov (když už si zkrátka nebudete vědět rady). Guess The Word je v Angličtině.

gues the word 2

168268f2334393517c0a859c4918ad8c?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)