Nejnovější Android aplikace z Google Play #8

telefony

Do dnešního dílu nejnovějších aplikací z Google Play jsme zařadili úžasné živé tapety Asteroid Pack a Christmas Tree 2014 Wallpaper, následuje Správce zařízení (Android Device Manager) pro lokalizaci vašeho Android zařízení. Pomocí další aplikace Screenshot Cleaner budete vytvářet profesionální snímky vaší obrazovky bez všech rušivých elementů. Určitě vás zaujme i prohlížeč Doplhin Zero, který automaticky maže historii. Pokud hledáte zábavu, stáhněte si další aplikaci LolReader, která funguje jako čtečka portálů s vtipnými obrázky. Prostřednictvím následující aplikace Aircallanswer můžete přijímat hovory pouhým mávnutím ruky. Předposlední aplikací je “to do” manažer Get Shit Done pojatý vskutku netradičním způsobem. Na závěr vás čeká aplikace Places Near Me pro lokalizaci nejzajímavějších míst v okolí.

Asteroids Pack

Něco tak nádherného jste snad ještě nikdy neviděli! Asteroid Pack je jedna z nejpovedenějších, nejhezčích a nejdetailnějších živých tapet, do které když se zadíváte, tak ztratíte pojem o čase. Kolem vás se začnou hemžit desítky asteroidů a vy kolem nich posouváním ploch prolétáváte (posunutím vlevo průlet urychlíte, vpravo zase zpomalíte). Tato živá tapeta je po všech stránkách opravdu dokonalá a obsahuje nespočet různých úprav a nastavení. Schválně si všimněte toho, jak detailně jsou asteroidy zpracovány, když proletí těsně “vedle vás”. Když už se ale budeme bavit o nastavení, nabízí se zde možnost měnit pozadí, typy a počet asteroidů, jejich auru (záři) a mnoho dalšího. Jako odpůrce živých tapet se musím přiznat, že v tomto případě udělám výjimku a Asteroids Pack si v telefonu ponechám. Lze u něj totiž zvolit úsporný režim šetřící baterii a ten je v případě živých tapet pro většinu Android uživatelů nepostradatelný.

Asteroids Pack v1.0 – maxelus.net

Asteroids Pack v1.0 - maxelus.net


Asteroids Pack
Asteroids Pack

Christmas Tree 2014 Wallpaper

Když už jsme začali živou tapetou, vezmeme to při jednom a jako druhou novinku si představíme krásný vánoční strom s přáním veselých vánoc. Tato živá tapeta, se na rozdíl od asteroidů, hodí do období Vánoc. Vánoční strom je sestaven ze světélkujících hvězd a neustále se otáčí. Přitom z nebe padá sníh, což přispívá k velmi uklidňujícímu dojmu. Tapetu lze nastavit pouze v tmavě-červeném provedení.

Christmas Tree 2014 Live Wallpaper for Android

Christmas Tree 2014 Live Wallpaper for Android


10360092136de4a7c3743b21ebf45e53?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Správce zařízení

Pomocí správce zařízení můžete nalézt, prozvonit, uzamknout nebo smazat zařízení synchronizované s vaším Google účtem. Aplikace se může hodit v situacích, kdy vám mobilní telefon/tablet někdo odcizí, nebo jej zkrátka nemůžete nalézt.

google device manager 1 google device manager 2

Google Find My Device
Google Find My Device

Screenshot Cleaner

Díky Screenshot Cleaneru můžete vytvářet profesionální snímky své obrazovky, které můžou sloužit jako prezentace vaší aplikace ať už na Google Play či kdekoliv jinde. Kouzlo celé aplikace spočívá v tom, že vám dovolí u screenshotů ořezat softwarovou navigační lištu a odstranit údaje z notifikační lišty. Aplikace čerpá screenshoty z příslušné galerie a umožňuje také hromadné úpravy.

screenshot cleaner 1 screenshot cleaner 2

844c9de8d50b2d8740e8ce82d5c4eea8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Dolphin Zero

Je prohlížeč vývojářů Doplhin Browser. Tento je ovšem určený pro ty, kteří si potrpí na svá důvěrná data. Při surfování internetem s tímto prohlížečem se neuloží historie, resp. se po uzavření aplikace automaticky smaže. Po každém zavření prohlížeče se smažou data z formulářů, historie prohlížení, hesel, paměť cache, vstupní data, uživatelské adresy, cookies a informace o poloze. Doplhin Zero kromě této vychytávky nenabídne nic dalšího a z hlediska funkcí se tak nemůže rovnat téměř žádnému konkurenčnímu prohlížeči. Pro inkognito surfování se však jeví jako ideální nástroj.

dolphin zero 1 dolphin zero 2 dolphin zero 3

Dolphin Zero Incognito Browser
Dolphin Zero Incognito Browser

LolReader

Je čtečka zábavných internetových portálů s tématikou vtipných obrázků. Aplikace čerpá obsah z: Imgur, Damn! LOL, iFunny, 9GAG, LOL HappensMemeCenter. Pokud chcete do zdrojů vtipné tématiky zařadit i jiný portál, oznamte to autorům aplikace pomocí položky Request Site. Každý z obrázků si můžete buďto uložit do telefonu, nebo jej sdílet.

lol reader 1 lol reader 2 lol reader 3

c9990e0348f67892522f010ab290f6fd?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

AirCallAnswer

S aplikací AirCallAnswer můžete přijímat vaše hovory mávnutím ruky. Aplikace funguje pouze na telefonech, které disponují senzorem přiblížení a je vhodná především pro řidiče s Bluetooth setem. Pokud budete mít telefon v kapse a někdo vám zavolá, hovor se automaticky přijme.

aircall answer 2 aircallanswer 1

Air Call Answer
Air Call Answer

Get Shit Done

Je jeden z mnoha “to do” manažerů. Get Shit Done, jak je již z názvu patrné, nebude úplně obyčejným organizátorem času a úkolů. Působí totiž spíše vtipným dojmem a jeho hlášky vás dokážou buďto nakopnout, nebo rozesmát. Jestli vás jeho absurdita nadchne a začnete ho používat, závisí pouze na vás.

get shit done 1 get shit done 2 get shit done 3

Get Stuff Done!
Get Stuff Done!

Places Near Me

Places Near Me vám na základě vaší polohy zobrazí informace o nejbližších místech. Zjistit tak můžete údaje o tom, kde se nachází nejbližší obchodní centra, hospody,bary, banky apod. Ke všem těmto místům se můžete dostat pomocí navigace, do které vás aplikace v případě zájmu přepne. U vyhledaných míst se můžete okamžitě odkázat na webové stránky, nebo do konkrétního zařízení zavolat (pokud se např. jedná o stravovací zařízení).

places near me 1 places near me 2 places near me 3

17fd63eb97f3ecdea37fbb5c027c2409?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)