Nejnovější Android aplikace z Google Play #7

serial 7 final 3

Vítáme vás u dalšího dílu nejnovějších aplikací z obchodu Google Play. Jako první nás dnes čeká aplikace Looper pro snadnější multi-tasking ve vašem telefonu. Následuje inteligentní zamykací obrazovka Cover s rychlým přístupem k většině vašich aplikací. Další novinkou je stylová zamykací obrazovka Dodol Locker s velkým množstvím témat a widgetů. Pro zapomnětlivce významných událostí vám poslouží následující aplikace Upday. Předposlední novinkou je Lifecap pro ukládání záznamu zvuku vašeho mikrofonu. Aplikací na závěr je skvělá logická hra českých vývojářů – Sýrový svět.

Loopr

Další z nástrojů pro zrychlení multi-taskingu vašeho telefonu. Aplikace Loopr přináší vysouvací menu s naposledy spuštěnými aplikacemi a prostřednictvím jednoduchého gesta vám dovoluje do nich vstoupit. Menu lze aktivovat na obou stranách vašeho zařízení. V nastavení si pouze zvolíte šířku a tloušťku pomyslného spouštěče. Kromě těchto podstatných změn se v nastavení nachází i ty méně důležité, jako změna barevných stylů nebo přechodná animace při vstupu do nedávných aplikací. Zakoupením aplikace získáte několik funkcí navíc. Konkrétně se jedná o možnost změny stylu ikon, větší množství animací a funkci Live Preview, pomocí které při přepínání vidíte náhled aplikace v pozadí.

looper 3 loopr 1 loopr 2

fb5ab117fe849a1f5ecb843b9b0c3699?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Cover

Nevyhovuje vám vaše obyčejná a nudná zamykací obrazovka? Chtěli byste mít přístup k více aplikacím ještě před odemknutím telefonu? V tom případě je ten správný čas si nainstalovat novinku zvanou Cover. Ta nabídne rychlý přístup k většině vašich aplikací už z lockscreenu. Aplikace spouštíte tažením jejich ikony do pravé strany. Kromě této funkce vám Cover nabídne i jednoduché přepínání aplikací pomocí výsuvného panelu, který aktivujete tažením z horní strany displeje směrem dolů. V nastavení si můžete nadefinovat několik profilů, podle kterých se vám poté budou zobrazovat příslušné aplikace. Jedná se o velmi povedenou náhradu klasických zamykacích obrazovek, kterou zkrátka musíte mít.

cover 1 cover 2 cover 3

3a2c26b5776ed86f9c2537253aa2042f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Dodol Locker

Je další z alternativních zamykacích obrazovek. Ten sice nenabídne takové funkce jako již prezentovaný Cover, ale může se pyšnit svými nádhernými tématy a inteligentními widgety. Na svou zamykací obrazovku tak můžete umístit údaje o počasí, zmeškaných hovorech či SMS zprávách a stavu vaší baterie. Z obchodu play si poté můžete buďto koupit, nebo volně stáhnout některé z free témat. U svého tématu lze použít i vlastní obrázky. Při každém odemknutí telefonu pak můžete vidět zcela jiné pozadí.

dodol locker 1 dodol locker 2 dodol locker 3

dodol locker - wallpaper
dodol locker - wallpaper

Lifecap

Tato aplikace dokáže zaznamenat posledních 5 minut příchozího zvuku vašeho mikrofonu a ten následně uložit jako zvukovou stopu. Nahrávání zvuku funguje nepřetržitě, ovšem vždy, když stisknete tlačítko Save, dojde k uložení zvukového záznamu pouze za posledních 5 minut. Autor aplikace slibuje, že při celodenním používání (stavu, kdy aplikace nahrává v pozadí celý den) se vybije méně než 5 % vaší baterie.

time shift recoder 1 time shift recorder 2 time shift recorder 3

6bdaac884833789ab9ea596aa963c9aa?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

UpDay

Už se nemůžete dočkat Vánoc či jakékoli jiné významné události? S tím vám pomůže aplikace UpDay, pomocí které můžete ve své notifikační liště sledovat, kolik ještě zbývá dní, než se událost naplní. Vytvoření takovéto události je velmi jednoduché. Stačí vyplnit její název, datum a zaškrtnout políčko Alert pro zobrazení v notifikační liště.

upday 1 upday 2 upday3

 

UpDay (D-day/Memo on the bar)
UpDay (D-day/Memo on the bar)

Sýrový svět

V posledních několika dílech jsme do výběru nejnovějších aplikací zařadili i jednu hru. Jinak tomu nebude ani u této epizody, a proto vám přinášíme skvělou novinku Sýrový svět. Jedná o logickou hru od českého vývojáře, ve které budeme řešit různé hádanky a minihry, abychom nakrmili roztomilého myšáka. Sýrový svět nabídne 35 levelů v 7 různých prostředích a to vše v jednom domě. Náplň levelů se odvíjí od toho, v jakém prostředí se zrovna nacházíte. Taky zde hraje roli to, co máte zrovna po ruce. V každém případě musíte zapojit vaši fantazii a logické uvažování. Jedná o skvělou hru jak pro děti, tak i dospělé.

sýrový svět 1 sýrový svět

World of Cheese:Pocket Edition
World of Cheese:Pocket Edition

Odkazy na všechny předcházející díly

  1. Nejnovější Android aplikace z Google Play #1
  2. Nejnovější Android aplikace z Google Play #2
  3. Nejnovější Android aplikace z Google Play #3
  4. Nejnovější Android aplikace z Google Play #4
  5. Nejnovější Android aplikace z Google Play #5
  6. Nejnovější Android aplikace z Google Play #6

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)