Nejnovější Android aplikace z Google Play #12

aplikace 12 featured

Dnešní díl nejnovějších aplikací z Google Play jako první nabídne hru Star Wars: Jedi Knight Academy pro mobilní telefony. Dále to bude aplikace Viral Pro, která dokáže přehrávat videa z YouTube v plovoucím okně. Následuje aplikace Sleepy Time Sounds, kombinující relaxační zvuky pro lepší spaní. Předposlední aplikací je skvělý ukazatel baterie v podobě barevného proužku ve vaší notifikační liště Energy Bar. Posledním tipem bude parádní SMS aplikace s obrovským množstvím přizpůsobení – EvolveSMS.

Jedi Knight Academy Touch

Vývojářské studio Beloko Games je známé tím, že vytváří emulátory populárních her z PC pro operační systém Android. Díky nim si můžeme nejen zavzpomínat na starou herní klasiku, ale také si pořádně zapařit, protože jejich emulátory jsou vskutku použitelné. V seznamu jejich aplikací v obchodě Google Play můžeme nalézt emulátory k hrám, jako jsou Wolfenstein 3D, Doom, Quake 2,3, Hexen 2 a nyní už i Star Wars Jedi Knight Academy, čili jeden z nejlepších dílů série Jedi Knight společnosti LucasArts. Jedi Academy se na telefonu hraje parádně a to především díky možnosti přizpůsobení emulátoru, u kterého si můžete zcela libovolně rozmístit jednotlivá tlačítka ovládání po obrazovce. Hraní je plynulé (testováno na telefonu Samsung Galaxy Note II) a nabízí snadné ukládání. Tento emulátor nelze než doporučit. Na závěr ještě raději doplníme, že koupí aplikace Jedi Academy Touch nezískáte plnou hru Star Wars Jedi Knight Jedi Academy. Abyste hru tedy spustili, musíte do telefonu nakopírovat soubory z PC verze Jedi Academy, konkrétně soubory assets0.pk3 a assets1.pk3.

jedi academy touch 1

7254a073e0e10fe2f2cf49acc780b291?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Viral Pro

Aplikace Viral Pro je v podstatě takový lepší YouTube. Viral Pro se tím ani netají, protože uživatelské rozhraní, přihlášení a taky samotná videa čerpá ze serveru YouTube.com. Proč byste tedy měli tuto aplikaci používat, když máte v telefonu YouTube aplikaci? Mezi nejlepší vychytávky Viral Pro patří přehrávání videa v “plovoucím” okně, a to kdekoliv na vaší obrazovce. U okénka s videem můžete libovolně měnit nejen jeho pozici, ale také rozměry. U videí lze použít ekvalizér, který má Viral Pro v sobě zabudovaný. Dalším lákadlem je ukládání videí pro režim offline. Uložení videa do offline podoby zabere pouze chvíli a poté k němu můžete nadosmrti přistupovat i bez připojení k internetu. Viral Pro je zdarma a jediné, co by vás mohlo malinko iritovat, jsou občasné reklamy.

viral pro 1

64651641354cd3d6ba7dd7f950d0cf35?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Sleepy Time Sounds

Převalujete se každý večer ze strany na stranu a nemůžete usnout? Možná vám v tom pomůže aplikace Sleepy Time, pomocí které si zkombinujete několik uspávajících zvuků do jedné melodie. Na výběr máte z 6 zvuků (např. déšť, vlny, příroda atd.) a u každého z nich si lze zvolit jeho hlasitost. Tapnutím na políčko zvuku jej můžete z vaší stávající kombinace vyřadit. U aplikace samozřejmě nechybí časovač. Pokud tedy chcete, aby se vám lépe usínalo, určitě dejte aplikaci Sleepy Time šanci.

sleepy time sounds 1

0fdbe9112700754e1f7a9f1936f68c9d?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Energy Bar

Energy Bar zobrazí ve vaší notifikační liště proužek, který vás bude informovat o stavu baterie. U tohoto pruhu lze nastavit jeho tloušťku a pozici. Čím menší kapacitu baterie budete mít, tím kratší tento pruh bude. V případě, že jej umístíte na střed, bude se pruh stahovat doprostřed. Pokud jej umístíte do levé strany, pruh bude postupně ubývat směrem vlevo. Mezi další možnosti nastavení patří úprava barev. Nejenže můžete měnit jednotnou barvu pruhu, ale také barvy, které budou odpovídat procentuálnímu stavu baterie. Aplikace nabízí 4 intervaly, kde u každé z nich můžete navolit odlišné zbarvení.

energy bar 1

Energy Bar - A pulsating Batte
Energy Bar - A pulsating Batte

EvolveSMS

Je skvělá aplikace nabízející mnohem více možností, než většina defaultních SMS aplikací. S EvolveSMS můžete rychle přecházet mezi jednotlivými konverzacemi, do SMS zpráv vkládat obrázky, videa, gify a další média, vybrat si až z 850 smajlíků, jednoduše editovat text a přeposílat zprávy, měnit vzhledy a témata, pomocí výběru mazat pouze vybrané zprávy, vyhledávat text ve starých zprávách, mazat konverzace tažením do strany, upravit natavení notifikací (notifikační ikony, jejich barvy) a mnoho dalšího. EvolveSMS je zdarma, ovšem za zpřístupnění všech funkcí si budete muset malinko připlatit. EvolveSMS je bezesporu jedna z nejlepších SMS aplikací na Google Play.

evolve sms 3

8727323f037fd43979ab520dec5e5d70?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)