Nejnovější Android aplikace z Google Play #6

nejnovejsi aplikace z google play 6

Co vás v dnešním díle nejnovějších aplikací z Google Play čeká? Nejprve to bude skvělý nástroj pro zlepšení výdrže vašeho telefonu Solo Battery Saver. Dále povedená aplikace Fearch pro snadné vyhledávání souborů ve vašem telefonu. Následuje Copy and Paste Any Text Instantly pro kopírování textu z vašich screenshotů. Předposlední aplikací bude multiplayerová novinka Spellcast, ve které se utkáte s ostatními kouzelníky v real-time soubojích. Na závěr jsme pro vás vybrali aplikaci Xposed Additions, která vám umožní změnu funkce hardwarových tlačítek vašeho telefonu.

Solo Battery Saver

Baterie současných chytrých telefonů mají při náročnějším užívání problém vydržet i třeba jen jeden den. Pokud telefon využíváme jen zřídka, můžeme se bez problémů dočkat i několikadenní výdrže. Když ale hrajeme hry, surfujeme na internetu, nebo používáme služby pro určení polohy, často musíme jen po několika hodinách sahat po nabíječce. V takovémto případě si musíte hlídat téměř každé procento baterie. S optimální správou baterie pro delší výdrž vám pomůže aplikace Solo Battery Saver. Ta dokáže jedním tapnutím vyčistit zbytečné procesy (aplikace) a prodloužit tak výdrž vaší baterie. Mezi další funkce této aplikace patří možnost aktivace ukazatele stavu baterie v notifikační liště (lze zvolit různé styly), či úsporných módů pro delší výdrž. Další zajímavou vychytávkou je přesný časový ukazatel, který vás informuje o tom, kdy dojde k úplnému vybití vašeho zařízení. Při nabíjení se vám zase ukáže, za jak dlouho dojde k plnému nabití.

solo battery saver 1

d945b66c0deebf531a992fc60bead9a8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Fearch

Je aplikace pro snadné vyhledávání souborů vašeho telefonu. Jednotlivé soubory lze seřadit podle několika kritérií (abecedně, nejnovější/nejstarší soubory, nebo podle velikosti). Při prvním spuštění vám aplikace roztřídí všechna data vašeho telefonu do příslušných kategorií (obrázky, zvuky, videa, dokumenty atd.). Fearch podporuje vytváření štítků, ke kterým si pak můžete přiřadit konkrétní obsah. V nastavení můžete přepínat mezi světlým a temným tématem, a pokud byste si chtěli aplikaci obléct do vlastního barevného kabátu, budete si muset koupit verzi Pro.

fearch 1fearch 2fearch 3

1f89b9db99a245bf3e6e3daa9ec1f966?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Copy Paste Any Text Instantly

Určitě jste se již někdy setkali se situací, kdy jste ve vašem telefonu chtěli zkopírovat nějaký text, ale zkrátka to nešlo. S aplikací Copy Paste Any Text Instantly se už podobná situace nebude nikdy opakovat. Tento nástroj dokáže rozpoznat text z jakéhokoli obrázku a převést ho do digitální podoby. Převedený text se pak automaticky uloží do vaší schránky a vy ho poté můžete jednoduše vkládat. Tím nejlepším způsobem, jak s aplikací Copy Paste Any Text Instantly pracovat, je používat screenshoty (vytvoření obrázku aktuálního dění na obrazovce). V případě, že narazíte na text, který vám nepůjde zkopírovat, stačí vytvořit screenshot vaší obrazovky a v něm si pak skrze tuto aplikaci vyberete požadovanou část textu pro zkopírování.

copy and paste text 1 copy and paste text 2

Copy Text From Screen
Copy Text From Screen

SpellDuel

Je multiplayerová herní novinka založená na enginu Unity3D, která vás vtáhne do real-time kouzelnických bitev s ostatními hráči. Na počátku hry si vyberete jednoho ze tří kouzelníků. Každý z nich má odlišné vlastnosti, kterým musíte přizpůsobit svůj styl boje. Svého kouzelníka ovládáte virtuálním joystickem a 2 tlačítky pro sesílání kouzel. Počet kouzel není neomezený, a proto musíte sbírat náhodně generované knihy kouzel, sloužící jako „náboje“. Hra má sice jednoduchý, ale sakramentsky zábavný princip. Nenechte se tedy odradit průměrně vypadající grafikou a zkuste si SpellDuel zahrát s přáteli. Uvidíte, že se budete královsky bavit.

spellduel 2 spellduel 3

5ab213fd7eb7989b001aad88ec7991be?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Xposed Additions

S touto aplikací můžete změnit funkci všech vašich hardwarových tlačítek. Xposed Aditions vám dovolí přemapovat současnou funkci vašich tlačítek a přidělit jim tak zcela odlišné funkce. Chcete například, aby se tlačítko Menu chovalo jako tlačítko Nedávno spuštěných aplikací? Pro Xposed Aditions je takováto změna hračkou. K tomu, aby vám aplikace fungovala, musíte mít nainstalován Xposed Framework + Root.

xposed additions 1 xposed additions 2 xposed additions 3

 

 

38e36bada31eefdb4bb653c023e919c4?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)