Nejnovější Android aplikace z Google Play #10

blabla

Přinášíme vám desátý díl seriálu o nejnovějších aplikacích z obchodu Google Play. Dnešním prvním tipem na aplikaci je “cheater” do Android verze hry GTA: San Andreas. Druhou aplikací je Pic Perfect pro výběr té nejlepší fotografie. Následuje MemoPark, díky kterému pro vás bude lokalizace vašeho dopravního prostředku hračkou. Určitě vás potěší i widget aplikace Hangouts. Další aplikace ViddMe slouží k rychlému sdílení vašich videí. Předposlední aplikací je skvělá svítilna Super-Bright LED Flashlight HD  s možností nastavení frekvence problikávání. Na závěr pro vás máme jednu gamesku na odreagování v podobě netradičního tetrisu s názvem Chilltris.

GTA: SA Cheater

Předminulý týden, jak jistě všichni dobře víte, vyšla legendární PC hra GTA: San Andreas pro operační systém Android. Její první pohled jsme vám předvedli v tomto článku. Včera se na Google Play objevila aplikace, na kterou jste jistě netrpělivě čekali. Jedná se o nástroj zprostředkující cheatování. Na rozdíl od cheatovacích aplikací u předchozích dílů série GTA, je u San Andras nutno zadávat cheaty ještě před spuštěním hry. Celý proces aplikace cheatů vám popíšeme v několika následujících krocích:

  • Pokud nemáte ve hře žádné uložené hry, spusťte GTA: San Andreas, navštivte dům hlavního hrdiny a vytvořte nejlépe několik savů (uložení).
  • GTA: SA vypněte a spusťte aplikaci GTA: SA Cheater, kde se vám objeví všechny uložené herní pozice.
  • Vyberte si uloženou pozici, do které chcete aplikovat cheaty a stiskněte ji.
  • Následně se objeví všechny cheaty, které můžete zatím použít (vývojář aplikace jich v budoucnu slibuje mnohem více).
  • Po označení žádoucích cheatů zascrollujte směrem dolů a stiskněte tlačítko Save.
  • Spusťte hru GTA: SA, stiskněte položku Start Game, poté Load Game a vyberte uloženou pozici, do které jste aplikovali cheaty.
  • Hra se poté načte a před vámi bude stát svalnatý, nesmrtelný a nechutně bohatý CJ.
  • Vybraný dopravní prostředek se za vámi objeví až po otevření garáže.

gta cheater 1

JCheater: San Andreas Edition
JCheater: San Andreas Edition

Pic Perfect

Je aplikace sloužící k výběru té nejlepší pořízené fotografie. Její hlavní a pravděpodobně i jediné využití spočívá ve výběru nejkvalitnější fotky ze série snímků pořízených tzv. “Burst Shotem”, neboli módem, kdy váš fotoaparát vyfotí větší množství snímků při jediném stisknutí spouště fotoaparátu. V aplikaci si označíte album těchto fotografií a poté vám je aplikace seřadí pro srovnání. Výběr té nejlepší fotografie je tak podle vývojářů o mnoho jednodušší a přehlednější, než kdybyste jej učinili ve vaší původní galerii. Aplikace dává na výběr vždy ze 2 fotografií. Ta, kterou označíte, zůstává uložena jako potencionální vítěz. Naopak druhá (nevybraná) fotografie se nahradí dalším snímkem z alba. Tímto postupem dojdete až k absolutnímu vítězi a získáte tak nejlepší pořízenou fotku, kterou můžete kopírovat, sdílet nebo přesunout do určeného místa vašeho telefonu.

pic perfect 1

Pic Perfect (Image Compare)
Pic Perfect (Image Compare)

MemoPark

Je jednoduchá aplikace pro uložení údajů o poloze vašeho auta. V místě, kde zaparkujete, si stačí vytvořit poznámku o poloze, popřípadě doplnit podrobnější údaje (číslo parkoviště, patro apod.). Uloženou polohu poté načtete a prostřednictvím aplikace Mapy zjistíte, kde jste zaparkovali. Aplikace také nabízí sdílení uložené pozice.

memopark 1

Hangouts Widget

Je widget synchronizovaný s aplikací Hangouts, přes kterou můžete dostávat buďto zprávy z bývalého GTalku, nebo nově i SMS zprávy. Tento Widget si lze před přidáním na vaši plochu upravit. Můžete volit mezi světlým/temným provedením a pomocí posuvníku zvolit úroveň transparentnosti. Po umístění widgetu na plochu lze samozřejmě měnit i jeho velikost. Hangouts Widget má 2 funkční tlačítka. První (značka hangoutu) slouží ke vstupu do aplikace Hangouts a druhé (+) je určeno k rychlému vytváření konverzací skrze provázanou aplikaci.

hangout widget 3

Hangouts Widget
Hangouts Widget

ViddMe

Díky aplikace Viddme můžete sdílet svá videa bez nutnosti jakékoliv registrace. Stačí pouze natočit video (nebo vybrat video z galerie) a uploadovat ho na server Viddme. Ještě před nahráním videa mu můžete přiřadit titulek. Po nahrání vám aplikace vygeneruje odkaz, který se automaticky zkopíruje, a proto jej můžete téměř okamžitě poslat svým přátelům, známým, nebo sdílet na některou ze sociálních sítí. Jedná se o opravdu pohodlný a rychlý způsob, jak sdílet svá videa bez registrace.

viddme 1

5a9a4de28e13f4324a4e9bb2ef0c5733?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Super-Bright LED Flashlight HD

Tato aplikace není jen tak obyčejná svítilna, jak se na první pohled může zdát. Je to SUPER svítilna s několika super možnostmi. Kromě jednoduchého zapínání/vypínání vaší LED diody si také můžete nastavit frekvenci problikávání. Je zde i SOS frekvence, a proto si troufáme tvrdit, že vám aplikace může i zachránit život :).

Super-Bright LED Flashlight HD 1

9180a2309611f446bd419254fcbfff52?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Chilltris

Je netradiční tetrisová hra, která je určena především k odreagování. Hra nabízí několik graficky líbivých prostředí, jednoduché ovládání a možnost importace vlastní hudby. Pokud vám tedy defaultní melodie doprovázející hraní nevyhovují, vyberte si písničky z vlastní hudební galerie a hrajte do té doby, než budete absolutně odpočinutí.

chilltris 1

Ho8tMm6VSQr9NtLVpzkXgPjubJM3hw jkan1yrv94EPUJCfJE sN GyTV2b2fOpCA=w300
Chilltris
Anzonia Studio
Verze 1.0
Velikost 37 MB
2.3+

gfARwfc4EiAAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Odkazy na všechny předcházející díly

Líbily se vám dnešní tipy na nejnovější aplikace?

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)