Menu

Vychází kopie Pokémon GO: Sháníte v ní jídlo pro Garfielda

Nová hra s Garfieldem v hlavní roli nám, i vám určitě něco připomíná. Vývojáři ze studia Freeze Tag Games se ani nesnaží schovat to, že jejich hra je kopie Pokémon GO. Místo pokémonů v ní ale hledáte jídlo.

Garfield GO je čistá kopie Pokémon GO

Dokonce i název hry je stejný. Po hratelnostní stránce se jedná o stejný princip, jako v případě hitu od Nianticu. Chodíte v rálném světě a pomocí rozšířené reality sbírate objekty, v tomto případě jídlo pro známého kocoura Garfielda. Postupem času si budete moct otevřít obleky pro tohoto kocoura a upravit tak jeho vzhled.

Hlavní změna oproti pokémonům má být v tom, že odměny ze hry by měly být dostupné i v reálném světě, například v podobě slev do Amazonu nebo Starbucks. Prozatím není zcela jasné, jak tohle bude probíhat mimo USA nebo Austrálii, kde hra již běží v testovací verzi.

Kromě toho ve hře můžete sbírat komiksy, hrát minihry a sledovat krátké skeče. Potěší i to, že Garfielda dabuje původní dabér. Jak jsme psali výše, hra byla v testovací verzi spuštěna v USA, nějaký čas běží i v Austrálii, brzy bychom se tak mohli dočkat v Evropě.

Garfield GO - AR Treasure Hunt
Garfield GO - AR Treasure Hunt
Developer: Freeze Tag Games
Price: To be announced

Co říkáte na novou hru Garfield GO? Neuškodí taková kopie této značce?

Zdroj: droidgamers.com

 

Komentáře

Tomovefc

tomovefc -1

14.6.2017 6:26

Proč dáváte odkaz na Obchod Play, když tato položka není v ČR dostupná?

pds

14.6.2017 8:23

teda dosť nechutné parazitovanie na známej značke . a inak “Garfield GO launches in the United States and Canada!” tak čo my s tým ?

Daevis

David TrlicaRedaktor 23

14.6.2017 8:42

Ano, prozatím je hra dostupná v USA, Kanadě a Austrálii. Brzy by ale měla přijít do Evropy. Odkaz na Google Play dáváme i k aplikacím, které nejsou prozatím u nás dostupné, a to například kvůli tomu, aby se uživatelé mohli podívat na více obrázků.

El Key

14.6.2017 10:23

KEK

RSS (komentáře k článku)