Autoři Pokémon GO dělají na další podobné hře s Transformery

Transformers Heavy Metal novinka

Studio Niantic, které stojí za chytlavými pohybově digitálními hrami Ingress, Harry Potter: Wizards Unite a hlavně Pokémon GO, chystá další mobilní titul. Do prostoru rozšířené reality (AR) hodlá společně s partnery Hasbro a TOMY přivést populární Transformery. Robotické hrdiny z filmů, komiksů a světa hraček. Novinka ponese název TRANSFORMERS: Heavy Metal a hra bude znovu postavena na pohybu v reálném světě a interakcích v rámci něj.

Transformers Heavy Metal banner

TRANSFORMERS: Heavy Metal. Chystaná novinka od studia Niantic

Hráči se mohou těšit na opětovné setkání s notoricky známým žlutým sporťákem jménem Bumblebee a dalšími hrdinskými Autoboty. Hra poběží na dosavadní platformě Niantic Lightship. Novinka vzniká převážně ve studiu v americkém Seattlu a ostré vydání se plánuje ještě letos. Pokud nechcete spuštění či jiné významné aktualizace minout, můžete dění kolem TRANSFORMERS: Heavy Metal sledovat na speciálním webu. Registrací si zajistíte i přednostní vstup do hotové hry. Ve vybraných zemích bude také probíhat beta testování.

Které hry od Niantic jste už vyzkoušeli?

Zdroj: Niantic

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)