Vlastního Detektiva Pikachu můžete mít taky. Google AR podporuje postavičky Pokémon

google arcore pokemon

Herní série Pokémon se pravděpodobně i díky úspěchu Pokémon Go dostala do Hollywoodu. Pravděpodobně jste již zaznamenali film Pokémon: Detektiv Pikachu, ve kterém se známé postavičky objeví v reálném světě. Nyní je díky rozšířené realitě Google můžete mít i ve vašem telefonu.

Detektiv Pikachu a další postavičky v rozšíření realitě Google

Premiéra tohoto netradičního filmu proběhne již za pár dní. Marketingová kampaň je tak v plném proudu. Díky tomu jsme se dočkali i podpory rozšířené reality ve funkci Playground. Podobně jako nedávno u Avengers, i nyní díky rozšířené realitě “ožijí” postavičky ve světě kolem vás. K dispozici je Pikachu, Charizard, Jigglypuff a Mr. Mime.

pokemon detektive pikachu arcore playground

Nechybí ani zvuky přímo od herců, včetně Ryana Reynoldse. Samozřejmostí je i reakce na vaše pohyby, výrazy ve tváři apod., což přidává na autentičnosti. K aktivaci je potřeba telefon s podporou ARCore a Playground. Funkci podporují Google, LG či třeba Motorola telefony. Poté stačí stáhnout balíček s pokémony z Google Play.

Playground
Playground
Playground: POKÉMON Detective Pikachu
Playground: POKÉMON Detective Pikachu

Půjdete do kina na nový film Pokémon? Jak se vám líbí AR nálepky?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)