TOPlist

Autoři Pokémon GO chystají vydání AR hry Monster Hunter Now

Monster Hunter Now AR hra Niantic Pokemon GO

Společnosti Niantic a Capcom, autoři stále velmi populárního mobilního trháku Pokémon GO, se chystají na vydání další hry, ve které bude využita takzvaná rozšířená realita. Již v září dorazí novinka Monster Hunter Now. AR hra je již nyní na Google Play, kde je možné využít předregistrace pro pozdější automatické stažení a nainstalování. Globálně pak vyjde 14. září.

Monster Hunter Now
Monster Hunter Now

„Vyjděte ven a vydejte se na globální výpravu, abyste vystopovali a ulovili některé z nejimpozantnějších monster z vesmíru Monster Hunter, jak se objevují v našem světě. Vytvořte mocné zbraně a spojte se s ostatními Lovci, abyste vystopovali nadživotní monstra a vrhli se na ně,“ stojí v popisu hry, která se znovu pokusí vytáhnout hráče do ulic. Tentokrát v rámci virtuálního boje s monstry, ve kterém najdou využití i zbraně a brnění.

Monster Hunter Now ASO HZ

Monster Hunter Now ASO HZ

Budete muset vyrazit ze dveří a fyzicky se přesunout, abyste mohli lovit monstra, která se objevila ve skutečném světě. Objevte různé příšery v závislosti na prostředí kolem vás – les, poušť nebo bažina – a zapojte se do napínavých bitev sólo nebo se spojte s ostatními lovci,“ naznačuje popis i kooperativní prvky, na které jsme zvyklí právě i z Pokémon GO. Ve hře bude celkem 13 monster a 6 druhů zbraní.

Kolik znáte lidí, kteří ještě hrají Pokémon GO?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)