Velká aktualizace pro Pokémon GO: Hráči konečně budou moct bojovat proti sobě

pokemon go pvp hrac proti hraci

Čekání na to, až budete moct vyzvat své přátele na souboj v Pokémon GO je téměř u konce. Společnost Niantic před malou chvíli zveřejnila, že bitvy hráčů proti hráči v Pokémon Go se objeví ještě během prosince. Důležitá aktualizace vychází dva a půl roku po vydání samotné hry, která na určitou dobu způsobila světové šílenství.

Pokémon GO v prosinci dostane jednu z nejdůležitějších aktualizací

K bitvě se budou používat QR kódy, takže to znamená, že budete muset být na blízku, pokud s někým budete chtít bojovat. Se svými přáteli však můžete bojovat, ať už jsou kdekoliv. Takže pokud například hrajete v odlehlé oblasti, kde další hráči Pokémon Go nejsou, tak nebudete ochuzeni o souboje.

pokemon go souboj s hraci

Bojovat se bude s celkem třemi pokémony. Niantic rozdělil PvP do tří lig, které jsou rozděleny podle CP (bodů), aby se tak alespoň částečně zajistilo to, že zápasy budou spravedlivé. Můžete zápasit pouze s lidmi ve stejné lize. Jedná se o dlouho očekávaný a velmi potřebný update do Pokémon GO. Aktualizace by mohla přilákat velké množství hráčů zpět.

Pokémon GO
Pokémon GO

Vyzkoušíte si Pokémon Go po aktualizaci, která přidá souboje s hráči?

Zdroj: engadget.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)