Novou hru Pokémon Rumble Rush můžete stahovat i v Česku. A to zdarma

pokemon rumble rush pikachu

Hra Pokémon Rumble Rush se z ničeho nic objevila před několika dny v australském Google Play, kde ji mohli otestovat. Nyní byla hra rozšířena i do několika evropských zemí. Dobrou zprávou je to, že mezi podporovanými státy je i Česká republika. Díky tomu si už dnes s předstihem můžeme vyzkoušet novou hru ze světa Pokémonů.

Pokémon Rumble Rush je jednodušší hra ze světa pokémonů

S největším hitem posledních let Pokémon GO tato novinka nemá moc společného. Spíše se jedná o zjednodušení původních her z Nintendo konzolí. Podobně jako mobilní verze Maria, i tato hra je učena k pohodlnému ovládání jedno rukou.

The First 15 Minutes of Pokemon Rumble Rush Gameplay

The First 15 Minutes of Pokemon Rumble Rush Gameplay

Se svým pokémonem procházíte různé úrovně a snažíte se probojovat na konec. Samotné pokémony poté vylepšujete a probojováváte se herním světem dále a dále. Hra je k dispozici pro zařízení s Androidem 4.4 a výš a ke spuštění je potřeba minimálně čipset Snapdragon 410. Hra tak není moc náročná. K dispozici je zdarma, obsahuje však dodatečné nákupy. A to od 25 do 649 Kč za položku.

Pokémon Rumble Rush
Pokémon Rumble Rush

Vyzkoušeli jste Pokémon Rumble Rush? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)