Pokémon Go Snapshot exkluzivně spuštěn na Androidu: Vytvořte si skvělé foto pokémonů

pokemon go snapshot

Pokémon Go Snapshot je poslední velkou funkcí do této oblíbené hry. Využívá ve velkém rozšířenou realitu. A nemyslíme tím jen hru, ale i novou funkci Snapshot. V podstatě znamená to, že si můžete vaše chycené pokémony vyfotografovat v reálném světě. Využívá se k tomu rozšířená realita ARCore od Googlu. Díky tomu výsledně snímky vypadají perfektně.

Pokémon Go Snapshot: Jednoduché vytvoření nových fotografií vašich pokémonů

K tomu, abyste novou funkci mohli využívat, musíte mít alespoň úroveň 5. Tu ale získáte během chvilky hraní. Poté si stačí vybrat vašeho pokémona, kterého chcete zvěčnit na fotografii, oskenovat okolí  a vložit jej do reálného světa.

pokemon go snapshots

Využívá se pokročilá rozšířená realita, takže se počítá i například se správnými rozměry pokémonů. Nebude se stávat to, že byste si vytvořili například Charizarda v nadživotní velikosti, který by byl větší než budovy v okolí. To má na druhou stranu výhodu i v tom, pokud máte ve sbírce nějakého opravdu velkého pokémona. Podle společnosti Niantic šlo o jednu z nejžádanějších funkcí. Aktualizace s novou funkcí už je na Google Play. Stačí tedy hru Pokémon Go aktualizovat.

Pokémon GO
Pokémon GO

Hrajete ještě Pokémon Go? Vyzkoušeli jste již novou funkci Snapshot?

Zdroj: www.droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)