TOPlist

Těšíte se na hru Pokémon Masters? Poradíme, jak si ji v ČR zahrát již dnes

pokémon masters čr

Oficiální vydání mobilní hry Pokémon Masters spadá na konec srpna 2019, pokud se však již nemůžete dočkat, až ji zkusíte, můžete vyzkoušet alternativní způsob, jak si ji u nás v ČR zahrát již dnes. Aktuální verze hry je dostupná pro uživatele v Singapuru a Kanadě. Stačí tak zařídit, aby si hra myslela, že se nacházíte na jednom z těchto míst a můžete ji zkusit v podstatě odkudkoliv. Důležité je upozornit, že se jedná o předběžnou verzi. Hra Pokémon Masters tak nemusí být úplně stabilní a nemusí obsahovat všechny prvky, které bude mít její finální podoba.

Get ready to battle like never before in Pokémon Masters!

Get ready to battle like never before in Pokémon Masters!

Boje s pokémony v Pokémon Masters alternativně i v ČR

Známé postavy z japonské ságy Pokémon se do České republiky v kratších i delších intervalech neustále vrací. Pokud i vy patříte mezi příznivce Ashe, Misty, Pikachu a další známých tváří, pak jistě nebudete zklamáni. Hrou vás budou provázet všechny tyto populární Pokémon postavy. Prostředí hry je tak složeno z celé řady dialogů, které vás zaručeně dostanou do děje, postupně se dostanete i k interaktivní komunikaci, kde můžete sami volit odpovědi během rozhovorů. V rámci hry Pokémon Masters pro Android si vytvoříte vlastní tým hráčů, který se utkává s dalšími trojčlennými týmy. Na vás je pak tyto souboje řídit a volit ty nejvhodnější pokémony, kteří zaútočí na slabiny protihráčů.

Slavné Pokémon postavy ožívají na Android zařízeních

Výše zmíněný alternativní postup spočívá ve využití takzvaného VPN tunelu. Ten umožní připojení k serveru v zemi, kde je hra již dostupná. Pro Google Play to pak vypadá jako, že se právě nacházíte v Singapuru – tedy zemi, když už hra Pokémon Masters v testovací verzi oficiálně vyšla. K vytvoření tohoto připojení je třeba stáhnout aplikaci, která VPN připojení zprostředkuje. Mezi ty patří například Express VPN, nebo TunnelBear. Prostřednictvích těchto, nebo jiných, vámi vybraných aplikací se pak stačí připojit k některému ze serverů v Singapuru, vytvořit nový Google účet, vymazat data a paměť aplikace Google Play a hru nainstalovat. Všechny tyto kroky jsou pro to, aby byla hra Pokémon Masters v ČR dostupná již nyní nezbytně nutné. Stejně tak je nutné připojení k VPN po celou dobu hry, jinak aplikace rozpozná změnu lokace a hra nepůjde spustit.

ExpressVPN: VPN Fast & Secure
ExpressVPN: VPN Fast & Secure
TunnelBear VPN
TunnelBear VPN

Jak nainstalovat hru Pokémon Masters na Android v ČR

Postup je to tedy poněkud neortodoxní, pokud si ale Pokémon Masters chcete skutečně zahrát, jistě to za to stojí. Založení Google účtu jsme již podrobně popsali v jednom z předešlých článků. Co se týče vymazání mezipaměti a dat z aplikace Google Play, je postup následující: přejděte do nastavení > aplikace > najděte Google Play > klikněte na „Vymazat data“ a „Vymazat paměť“. O nic nepřijdete, jedná se pouze o to, aby služba zapomněla vaše předešlé záznamy o lokaci apod. Poté spusťte vaši aplikaci pro vytvoření VPN spojení. Postup ve dvou zmíněných popisují screenshoty níže.

Pak už stačí jen nainstalovat a zapnout hru Pokémon Masters, která by se vám nyní měla v Google Play ukazovat jako dostupná i pokud jste na území ČR. Je třeba dávat pozor na to, že hra vyžaduje stažení většího objemu dat, VPN aplikace pak mají typicky limit, který je omezuje na stažení určitého počtu dat. Data je proto lepší stáhnout při vypnutém VPN připojení. Případně po vyčerpání limitu najít další aplikaci. Zmíněná aplikace Express VPN pak umožňuje free trial na 7 dní, kdy tedy týden limit nemusíte řešit.

Pokémon Masters EX
Pokémon Masters EX

Jakmile máte první data stažená a VPN připojení zapnuté, nemusíte už nic řešit a rovnou se pustit do hry. Její ovládání je dosti intuitivní, čemuž napomáhají i zmíněné dialogy provádějících postav známých ze série Pokémon. Hned v úvodu se k vám přidá Misty a Brock, stejně jako budete mít svého vlastního Pikachu. Ačkoliv je popsaný postup pro získání přístupu do hry skutečně alternativní, věřím, že vám pomůže a užijete si hru Pokémon Masters v ČR na Android zařízeních ještě před jejím oficiálním vydáním.

Využijete příležitost si zahrát Pokémon Masters dříve?

Zdroj: Androidheadlines

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)