Vysněný žebříček je tu. Už uvidíme, kteří hráči Pokémon GO jsou nejlepší

Pokémon GO žebříček

Od vydání mobilní hry Pokémon GO v roce 2016 toužili její hráči po několika zásadních věcech. V původní verzi bylo možné jen chodit po okolí, chytat tvory, sbírat předměty a utkávat se v tzv. Gymech. Nejednoho uživatele napadlo, že by bylo skvělé mít možnost vyzvat na souboj ostatní hráče a že hře chybí žebříček těch nejlepších. Mechanika utkání mimo Gymy přišla do aplikace před několika týdny v podobě Go Battle League a ještě předtím bylo možné vyzvat k souboji přátele (tato možnost je teď dokonce ještě o něco dostupnější kvůli koronaviru). Po těchto novinkách se všichni nedočkavci mohou těšit také na zmíněný výčet nejúspěšnějších “trenérů”. K 10. dubnu nasazuje vývojářská společnost Niantic do Pokémon GO žebříček nejlepších hráčů. Po čtyřech letech tedy hra obsahuje dva významné prvky, po kterých její uživatelé nejvíce volali.

gobattleleague-season1

“Vždycky jste toužili vědět, kteří trenéři jsou nejlepší? Od pátku 10. dubna to bude možné díky spuštění nového žebříčku GO Battle League na webu PokemonGOLive.com! Seznam nejlepších se objeví v momentě, kdy bude liga přepnuta z třídy Ultra do třídy Master. To vám dá příležitost porovnat se s nejlepšími při vstupu do nového formátu,” uvádí Niantic na blogu hry. Tři výkonnostní třídy se střídají v dvoutýdenních intervalech, po nichž následuje 14 dní volného vstupu do kterékoli z nich. První sezóna GO Battle League odstartovala 13. března, druhá začne 1. května.

Jak bude žebříček v Pokémon GO fungovat

  • Bude zobrazovat TOP 500 hráčů s jejich přezdívkami, týmy, hodnostmi (rank), hodnocením (rating) a celkovým počtem soubojů.
  • Žebříček bude sestaven z dat platných za předchozí den.
  • Zařazeni budou hráči, kteří mají hodnost minimálně 7.
  • Aktualizace bude probíhat mezi 8. a 10. hodinou ranní (UTC).
  • Jakkoli potrestaní hráči nebo trenéři s nevhodnou přezdívkou budou bez upozornění vyloučeni.

Také jste čekali na spuštění žebříčku v Pokémon GO?

Zdroj: PoGOlive

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)