Pokémon Go ze světa Warcraftu? Blizzard chystá další mobilní hru

pokemon go ze sveta warcraftu

Herní gigant Blizzard nedávno odhalil mobilní verzi hry Diablo Immortal, reakce fanoušků ale moc kladná nebyla, o čemž svědčí i počet palců dolů u videa, které hru představuje. V době psaní článku má 673 tisíc dislajků a pouze 25 tisíc lajků. Kritika se na Blizzard hrnula ze všech stran. Blizzard si ale z toho moc nedělá a chystá další mobilní hru. Tentokrát by mělo jít o variaci na Pokémon Go. Akorát z herního světa Warcraftu.

Další klon Pokémon Go má být ze světa Warcraftu

Herní server Kotaku přišel se zprávou, že Blizzard pracuje na nové mobilní hře, která je silně inspirována hitem Pokémon Go. Momentálně je v rané fází vývoje a ještě neobdržela zelenou, nicméně i tak se dostaly na povrch některé detaily. Něco málo naznačil i Cory Stockton, což je jeden z vedoucích vývojářů online hry World of Warcraft. Variace na Pokémon Go by se měla odehrávat ve stejném světe jako oblíbená online hra.

World of Warcraft: Battle for Azeroth Cinematic Trailer

World of Warcraft: Battle for Azeroth Cinematic Trailer

Jeden z důvodů, proč se Blizzard rozhodl inspirovat Pokémon Go je fakt, že jde o jednu z oblíbených činností krácení chvil v kampusu Blizzardu, když se zrovna nepracuje. Podle Coryho Stocktona je v Blizzardu velké množství lidí, kteří hrají na mobilech a reakce na mobilní verzi Diabla byla zcela odlišná od fanoušků po oficiálním představení. Na závěr jen dodal, že v případě Warcraftu nepůjde o klon Pokémonů, ale hra by měla obsahovat i offline prvky pro jednoho hráče.

Těšíte se na Diablo Immortal a další mobilní hry od Blizzardu?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)