Mobilní hra The Witcher: Monster Slayer! vystrkuje růžky. Stanete se také Zaklínačem?

Hra The Witcher Monster Slayer!

Možná nevypadáte zrovna jako Henry Cavill, který ztvárnil posledního seriálového Zaklínače na Netflixu. Vychází však hra The Witcher: Monster Slayer!, díky které si na Zaklínače můžete přesto zahrát. Studio CD Projekt RED dnes na svých stránkách oficiálně oznámila tento titul, který zamíří jak na Android, tak i na iOS. A na co se tedy vlastně těšit?

Hra The Witcher: Monster Slayer! míří na Android

The Witcher: Monster Slayer! je AR hrou, tedy něco jako Pokémon GO či nový Harry Potter. Samotní vývojáři říkají, že nová hra umožní hráčům prozkoumat svět okolo sebe, zatímco budou svádět boje s mrchožrouty, utopenci nebo Kikimorou. Příprava na boj má být stejně jako v původní hře klíčová. Bude nutné vařit lektvary, oleje či vyrábět bomby.

The Witcher: Monster Slayer – Gameplay Trailer

The Witcher: Monster Slayer - Gameplay Trailer

Nejedná se však pouze o souboje. Ve hře nalezneme questy, které jsou inspirovány původní sérií a tak se můžeme těšit i na nějakou tu příběhovou linku.  Hra má vyjít ještě letos a k dispozici bude zdarma. Počítat lze s mikrotransakcemi, ovšem CD Projekt RED má oproti ostatním vývojářům trochu jiný přístup a nesnaží se z hráčů tahat peníze za každou blbost. Tedy, alespoň doufáme, že se budou této tradice držet.

Vydáte se do AR světa Zaklínače?

Zdroj: en.cdprojektred.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)