Menu

Společnost Huawei oznámila chytré hodinky Zero Smart Watch

Společně s oficiálním představením nového smartphonu Honor 7, který pochází z dílen čínské společnosti Huawei, došlo také na oznámení nových chytrých hodinek tohoto výrobce. Ty byly pojmenovány Huawei Honor Zero Smart Watch a na první pohled dokážou zaujmout svým minimalistickým designem.

Huawei Zero Smart Watch

Huawei Honor Zero Smart WatchZ pohledu konstrukce najdeme u této novinky kvalitní zpracování v podobě broušeného kovu. Na kulatém ciferníku potom nenajdeme žádné ovládací tlačítko, to znamená, že vše bude řešeno softwarově. Hodinkám nechybí ani vodotěsnost díky certifikaci IP68. Potopit se s nimi budeme moci do hloubky až 10 metrů. Další funkce jsou již tak nějak standardem, proto zde nechybí krokoměr, spánkový monitor nebo oznámení na zprávy či události v kalendáři. Dobré je to také s výdrží. Blíže nespecifikovaná baterie prý vydrží v nabitá až 4 dny. Na trh hodinky přijdou v srpnu tohoto roku a k dostání budou ve třech barevných variantách – černé, bílé a béžové. Jakou cenovku novinka ponese, prozatím není známo.

Zdroj: gizmochina.com

 

Komentáře

yxc

yxc

1.7.2015 16:12

značka samotná není zase tak špatná, ale tohle je vážně paskvil. Nejošklivější hodinky co tu zatím byly. Možná ještě tak vhodné na ženskou ruku tam by ten design ještě šel, ale na chlapa ne a nejspíš ani pro tu ženu ne. Prostě hrůza děs ten design.

Matěj

Matěj

1.7.2015 19:57

Mě se líbí, jsou takové jednoduché.
I když je pravda že jsou spíše pro ženy.
Ostatně Věstšina prodoktů od Huawei je designem orientovaná pro dámy.

iam

iam

1.7.2015 21:16

Mne sa nepacia… Ziadna invencia.. Vyzeraju ako hodinky z dx.com za 3$

ogyn

ogyn

2.7.2015 15:15

I když jsem fanda mobilních novinek a moc se snažím, tak jsem zatím nenašel důvod si jakékoliv hodinky k mobilu pořídit. …

Kubajz

Kubajz

3.7.2015 4:12

Hodinky jsem měl od Samsungu a odešel jsem od toho. Nemělo to pro mě takovou využitelnost, desing těchto hodinek opravdu nic moc, ale za vodotěsnost palec nahoru.

RSS (komentáře k článku)