TOPlist

Březen patří sportu: využijte speciální nabídku Huawei a užijte si jaro naplno

žena běžící lesem

Komerční článek

Jaro je nejlepším obdobím pro začlenění fyzické aktivity do našeho života. Díky sluníčku máme mnohem více síly a energie, a tak začíná být příjemnější pouštět se do venkovních sportovních aktivit. Společnost Huawei proto v březnu startuje měsíc ve znamení sportu a pro své zákazníky si připravila výhodnou jarní nabídku produktů.

Existuje celá řada důvodů, proč je právě jaro ideálním obdobím pro začlenění fyzické aktivity do našeho života. Více pohybu na čerstvém vzduchu a sluníčku navíc může významně podpořit naší kondici a přispět k lepšímu mentálnímu zdraví. Chytré hodinky Huawei Watch GT 4 přichází s řadou nových inovativních funkcí, které mají za cíl vylepšit váš zážitek v oblasti fyzického i duševního zdraví. Společnost Huawei si proto pro své zákazníky připravila výhodnou jarní nabídku, která zahrnuje limitovanou edici hodinek Huawei Watch GT 4 inspirovanou jarními barvami. health month huawei watch gt 4

Dostaňte se do sportovní nálady se svým novým osobním trenérem

Při osvojování nového koníčku, jako je pravidelný pohyb nebo cvičení, je klíčové mít dostatečnou motivaci. Zatímco někteří mohou mít v těchto aktivitách přirozenou zálibu, jiným může přijít vhod trocha povzbuzení. Zde vstupuje do hry váš osobní trenér na zápěstí – chytré hodinky Huawei Watch GT 4. S funkcemi, jako jsou sledování srdečního tepu, monitorování spánku, nastavení cílů, sledování výkonu a upozornění na dlouhé sezení vás hodinky podnítí k aktivitě a pomůžou vám dosáhnout lepších sportovních výkonů. Vylepšená funkce Activity Rings využívá nových výpočtů a vizuálů, a navíc uživatelům poskytuje komplexní a přesný přehled o tom, kolik času strávili pohybem, kolik hodin stáli na nohou nebo kolik kalorií spálili. Personalizovaná doporučení a připomínky slouží jako motivátory a pomáhají dosáhnout maximálního sportovního výkonu.

Vyberte si svůj sport

Mírně zvýšené teploty jarního období, ale zároveň i delší denní světlo, vytvářejí přívětivé prostředí pro venkovní aktivity. Těmi mohou být chůze, běh, cyklistika, turistika nebo například některé týmové sporty. Aktivitu si jednoduše můžete vybrat podle vlastních preferencí. Důležité je jen začít. Huawei Watch GT 4 podporují více než 100 různých sportovních režimů a pokrývají ještě více typů cvičení. Díky algoritmům TruSeen™ 5.5+ můžete navíc při tréninku sledovat svou tepovou frekvenci a upravit tak sportovní výkon na míru vašemu stavu.

Sdílejte své výsledky

Sezóna jara také otevírá prostor pro společný pohyb. Ať už formou týmových sportů, skupinových běhů nebo cvičení s přáteli. Při svých sportovních aktivitách se můžete spojit s ostatními, kteří sdílejí podobné zdravotní a fitness cíle. Tento sociální aspekt může fyzické aktivity změnit v příjemné sociální události a zlepšit tak celkový zážitek z přijetí zdravějšího životního stylu. Držet krok s úspěchy svých přátel můžete také prostřednictvím oblíbených fitness aplikací, jako jsou například Strava nebo Komoot, které jsou k dispozici v Huawei AppGallery, jednom ze tří nejlepších obchodů s aplikacemi na světě.

Pohyb ve stylu

Estetickým lákadlem rodiny chytrých hodinek Huawei Watch GT 4 je široká škála designů a edic, které jsou k dispozici. Všechny jsou pečlivě vytvořeny s důrazem na detail, proto vyhovují různým vkusům a preferencím. Stejně jako se jaro hemží kvetoucími barvami, různorodé barevné pojetí nabízí i Huawei Watch GT 4. Mohutnější model hodinek s velikostí ciferníku 46 mm je k dispozici ve 4 barevných provedeních, a to černé, hnědé, zelené a stříbrné. Drobnější provedení hodinek s ciferníkem o velikosti 41 mm nabízí výběr bílé, zlaté a stříbrno zlaté barvy.

Pohrát si můžete také s ciferníky. Vybrat si můžete z více než 10 000 pestrobarevných, minimalistických i hravých designů. Na ciferník si můžete přidat i svou vlastní fotografii. Při každém použití hodinek vás tak může motivovat pohled na své blízké, domácí mazlíčky nebo například oblíbeného sportovce. Možností přizpůsobení je nespočet.

Jarní nabídka produktů Huawei

K oslavě nové jarní sezóny přišla společnost Huawei s jarní edicí řemínků pro chytré hodinky Huawei Watch GT 4. K dispozici jsou ve čtyřech barevných variantách – Spruce Green a Deep Sea Blue ve velikosti 22 mm, Rose Pink a Mint Green ve velikosti 18 mm. Zákazníci si mohou jeden z náramků vybrat jako dárek právě k nákupu hodinek Watch GT 4. Ty jsou k dostání na oficiálním e-shopu Huawei již od 5 999 Kč a zdarma k nim dostanete také sluchátka FreeBuds SE 2.

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)