TOPlist

Do hodinek Huawei Watch GT 2 míří asi nejdůležitější update

Huawei Watch GT 2 update instalace aplikací Heart Health

Čeští majitelé chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 mohou pomalu začít vyhlížet další zajímavý update, který do přístroje přinese hned několik šikovných funkcí a změn. Prozatím v Číně vyrazily do těchto oblíbených hodinek aktualizace firmwaru s označením 1.0.13.26 (pro 46mm model), 1.0.13.18 (pro 42mm variantu) a 1.0.13.16 (pro model Watch GT 2e).

Huawei Health
Huawei Health

Mezi nejzajímavější změny patří například zamykání displeje, dostupnost pokročilého nástroje pro analyzování aktivity srdce jménem Heart Health a zejména možnost instalace aplikací třetích stran z App Gallery. Tu budou mnozí uživatelé považovat za zcela zásadní.

Co přináší další update pro Huawei Watch GT 2

Zamykání displeje. Pro situace, kdy majitel sundá hodinky ze zápěstí, přibylo nové automatické zamykání displeje. Stejnou funkci již mají některé další hodinky a jde o velmi užitečnou bezpečnostní vychytávku.

Huawei Watch GT 2 update Zamykání displeje

Instalace aplikací z AppGallery. Možnost, kterou měl od loňska model Watch GT 2 Pro, konečně dorazila i do klasické dvojkové GT série Huawei hodinek. Uživatelé tak mohou sáhnout po několika alternativních fitness nástrojích či dokonce hrách.

Huawei Watch GT 2 update Instalace aplikací z AppGallery

Odčerpání vody jedním tlačítkem. Do rychlé nabídky přibylo nové tlačítko, které umožňuje jednodušeji odčerpat z hodinek vodu, pokud jste byli plavat nebo jsem absolvovali procházku deštěm. Funkce je zatím jen pro 46mm variantu Watch GT 2.

Huawei Watch GT 2 update Odčerpání vody jedním tlačítkem

Bluetooth „portable ring“. Pod tímto tajemným názvem se nenachází žádný chytrý prsten, ale nová funkce pro propojení telefonu, hodinek, sluchátek a případně dalších Bluetooth zařízení, mezi kterými bude jednodušší přepínat.

Huawei Watch GT 2 update Bluetooth portable ring

Aplikace Heart Health. Jde o nástroj, který slibuje pokročilou analýzu srdeční aktivity.

Huawei Watch GT 2 update Aplikace Heart Health

Menstruační cyklus 2.0. Vylepšený pomocník pro ženy, které chtějí mít přehled o své periodě.

Huawei Watch GT 2 update Menstruační cyklus 2.0

Která novinka vám přijde nejpotřebnější?

Zdroj: hcentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)