Hra Worms 2: Armageddon: Červí válka ve slevě za dvacku!

Nuevo-Worms-2-Armageddon-para-Android-e-iOS

Pokud zabrousíme několik let zpátky na PC platformu, určitě si vzpomeneme na skvělou sérii Worms, která patřila k nejoblíbenějším hrám pro více hráčů. Princip je velmi jednoduchý – před vaše oči je postavena armáda červíků, která je rozdělena na dva a více týmů, a vaším úkolem je zlikvidovat všechny své protivníky. Na výběr máte z velkého množství zbraní a způsobů, jak zmrzačit či zabít nepřítele, je tedy mnoho. Nejspíše právě díky hratelnosti, příjemné grafice a zábavnému zvukovému doprovodu se této sérii tak dařilo. Druhý díl s názvem Armageddon, který patřil možná vůbec mezi nejoblíbenější, se dočkal svého portu na Android a je nyní dokonce ve slevě za 20 Kč. Pokud tedy zvažujete nákup, je ta pravá chvíle obětovat necelé jedno pivo a hru pořídit.

worms2a-android-armageddon

Worms 2: Armageddon
Worms 2: Armageddon

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Jakub Plášil) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

(Zpracoval: Jan Dolejš)

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)