Menu

Hra Bloodstroke – akční řežba od režisérské legendy John Woo

Poměrně potichu vyšla novinka s názvem Bloodstroke od studia Chillingo, nicméně tato hra je zajímavá tím, že za ní stojí režisérská legenda John Woo. Jak moc se John Woo na hře podílel, se bohužel nedozvíme, ale jeho zvučné jméno je rozhodně lákadlem. John Woo je čínský režisér, který stojí za filmy, jako jsou Tváří v tvář, Mission: Impossible 2 či Krvavé pobřeží. Ve hře budete hrát za privátní ochránkyni se jménem Lotus, která se pro záchranu klienta bude muset prostřílet celým Pekingem. Bloodstroke nabídne skvělou inkoustovou grafiku, doplněnou povedeným příběhem, ve kterém jsou všechny postavy plně namluvené. Úkolem bude chránit svého zaměstnance, běhat kolem něj, střílet padouchy a případně u toho nezemřít. Hru seženete na Google Play za pouhých 25 korun. Tím ale platby zřejmě nekončí, protože hra nabízí in-app nákupy, týkající se vylepšování zbraní a kvalitnějšího vybavení. Na iOS je hra již nějakou chvíli a hráči tvrdí, že není nemožné ji projet bez jakýchkoliv dodatečných plateb.

bloodstroke john woo bloodstroke

Bloodstroke
Bloodstroke
Developer: CHILLINGO
Price: 25,39 Kč+

Zdroj: AndroidPolice.

 

Komentáře

TracThorr

TracThorr 0

31.7.2014 10:10

Proč ne od režisérké legendy JohnA Woo??? A Beijing si umíme přeložit jako Peking…

TracThorr

TracThorr 0

31.7.2014 10:11

*režisérské

Dave

David Zmuda 0

31.7.2014 11:16

TracThorr – děkuji za upozornění, Peking je opraven.

Papoušek

Papoušek

31.7.2014 14:49

Mám pocit, že jste chtěli napsat zaměstnavatele, nikoli zaměstnance

LMFAO

LMFAO

31.7.2014 16:19

Viz TracThorr – v českém jazyce je to buď “……. od legendy jménem John Woo” a nebo “………od legendy Johna Woo”. A ne, není to to samé jako nenáviděné přechylování cizích příjmení. Je to pouze transkripce do jiného jazyka (v tomto případě českého) a následně obyčejné skloňování. Podobně jako “film od Jana Nováka” a ne “film od Jan Novák”.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

31.7.2014 21:50

Díky za upřesnění, opravíme.
Jak se vám líbí ta hra? Podle traileru to vypadá slibně, že?

Ash

Ash

1.8.2014 8:40

Vzhledem k náplni hry by nebylo od věci zmínit spíš starší filmy Johna Woo jako Killer a Hardboiled. Ty uvedené v článku bude možná znát víc lidí, ale tipuji, že Woo je se hrou spojován právě díky svým starším filmům.

RSS (komentáře k článku)