Menu

Gameloft letos představí několik nových her

Herní studio Gameloft, které je tvůrcem her na více platformách a je známo například hrami Asphalt nebo Modern Combat, si pro letošek nachystalo nové herní pecky:

  • The Dark Knight Rises
  • Ice Age
  • The Avengers
  • The Amazing Spider-Man
  • My Little Pony
  • Littlest Pet Shop
  • Men in Black 3

Všechny tituly by podle všeho měly obsahovat tzv. in-app nákup, což znamená nakupování doplňků a vylepšení hry přímo skrze aplikaci.

zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

Neonik

Neonik

25.3.2012 10:44

In-app nákup je největší zlodějina..

Eagle

Eagle

25.3.2012 10:58

Nejvetší zlodějina je ukrást normálně placenou App, kvuli tomu Gameloft zavedl freemium s in-app platbama. Pokud jde o hry, celkem by mě zajímalo kam se poděl Dungeon Hunter 3, kterej mel na android vyjít už v lednu.

Lukáš

Lukáš

25.3.2012 11:17

no na Dungeon hunter III se taky tesim :) a puvodne mel vyjit koncem brezna, tak nevim :( na iPhone uz to myslim vyslo a androidaci porad nic :(

M.1.K

M.1.K

25.3.2012 11:23

Eagle: souhlas, kdyby lidi měli rozum a nekradli by, tak by k tomu třeba ani nedošlo. Ono se spousta her dá koupit dost levně, viz. nedávno např. Shadowgun za 9Kč, jen člověk nesmí být netrpělivý..

Fiza

Fiza

25.3.2012 12:26

Já musím nesouhlasit. Nemyslím si, že toto zavedl Gameloft kvůli pirátům, podle mě to zavedl, protože na tom víc vydělá…a je to hnus největší…

s.s.rock

s.s.rock

25.3.2012 12:51

Já se přiznám že jsem do nedávná taky kradl, ale jen proto že mi to nechtělo v marketu vzít ani jednu kreditku. Teď co to ale predelali na google play to po mě chtělo abych znovu žádal kartu a už to jde kupodivu. Tak že teď už jedině nakupují a vím že mám k tomu i všechny aktualizace, super. ;-) Jinak to in-app se mi taky moc nelíbí, naštěstí to většinou není nutný pro dohrani celé hry, spíš je to nákup něčeho aby to bylo dřív dohraje, což už vůbec nepovažuju za důležité. ;-)

s.s.rock

s.s.rock

25.3.2012 13:03

Jinak ale musím souhlasit s kolegou Fiza, ten kdo hru hru stáhne resp. ukradne z netu za nic nechce nebo nemůže zaplatit, tak že ten si určitě in-app nekoupí. Tak že jsme u toho je to kvůli vydelku a myslím si že to není správné. Je to jako dat si do hry na pc číty a chlubit se že jsi to dohrál. :-(

M.1.K

M.1.K

25.3.2012 19:59

s.s.rock: ale to si neodporuje, prostě předchozí model nefungoval, protože lidi aplikace kradli, tak je dají zdarma a vlastně už krást nemůžou a v průměru za ně (asi) utratí víc. Pak už ti je jedno, že ti co kradli si stejně nic nekupují, důležité je že prostě víc vyděláš…

Píšu asi, protože sám velký fanda nákupů ve hře nejsem a koupil jsem takhle něco jen párkrát. Dost možná tenhle model po čase také nebude fungovat, protože někdo přijde na způsob jak to obcházet a lidi budou krást dál, uvidíme…

Stepaan

Stepaan

26.3.2012 15:24

Mně Gameloft stejnak štve svou neochotou zařídit podporu dalších zařízení, svým user unfriendly fórem a svým přístupem k Androidu celkem. Takže od nich nic nekupuju a ani nekoupim. A doufám, že mi tohle odhodlání z principu vydrží… :-)

nondrak8

nondrak8

26.3.2012 20:45

Tak tyhle in-platby se již dají obejít pomocí prográmku GameCIH. Je prý nutný root a dají se tím přidat peníze nebo třeba například energie v Let´s Golf 3.

kozec

kozec

27.3.2012 13:25

Joo, Gameloft. Jedina firma predavajuca 25 megove napisy s textom “Tato hra nie je komplatibilna s vasim zariadenim.”

Mal som k nim vela ochoty, ale uz nikdy viac :-\

Jakub

Jakub

27.3.2012 13:41

Taky čekám na Dungeon Hunter III. Na IPhone/IPad nebo Blackberry vyšel už před Vánocemi. Na Twitteru Gameloftu před časem psali, že na Android má přijít v půlce Března a stále nic… Jestli má někdo nějaké bližší info tak šup sem s nim :)

RSS (komentáře k článku)