FTW, nová služba, která synchronizuje dosažené výsledky ve hrách skrz několik platforem

FTW

Na něco takového jsme už delší dobu čekali, obzvláště na zařízení se systémem Android. Osobně se mi to přihodilo již mnohokrát. Na nějakém zařízení jsem rozehrál zajímavou hru a v rámci redakčního testu jsem přešel na jiné zařízení a tím veškeré dosažené výsledky a levely v dané hře přišly vniveč :(. Nová služba s názvem FTW by toto měla řešit, navíc skrz různé platformy. Například na Androidu rozehrajete několik levelu rozzlobených ptáků a na iPhonu je pak od stejného levelu dohrajete.

FTW

Pro to, aby tato zajímavá myšlenka mohla fungovat i v reálu, musí vývojáři her do svých výtvorů zakomponovat API, které to bude díky FTW umožňovat. Zatím se s takovouto hrou bohužel nesetkáte, ale věříme, že díky obrovské herní komunitě to nebude trvat dlouho a FTW se stane běžnou součástí všech her.

FTW zatím připravilo API pro synchronizaci Androidu a iPhonu, ale na svých stránkách připravují i další OS jako je například PC, Mac, PS3, XBOX.

Líbí se Vám tato myšlenka? Zažili jste už někdy na vlastní kůži situaci, kdy by se Vám FWT hodilo?

Zdroj: www.getftw.comwww.phandroid.com

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává komunikovat… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)