Google testuje nový design obrazovky Pixel Launcheru. Bude ještě jednodušší

lista Pixel Launcheru

Jeden z mála rozdílů u Pixel Launcheru a Google Launcheru je v tom, jak se v nich vyhledává. Novější launcher má tlačítko, které spustí vyhledávání, zatímco u staršího najdeme klasickou vyhledávací lištu. To se ale brzy může změnit.

Novinka v Pixel Launcheru odstraní i datum a počasí

Uživatelé, kteří mají nainstalovaný Pixel Launcher hlásí, že jím na telefonu přistál nový vzhled domovské obrazovky. Respektive staronový, vrací se totiž vyhledávací lišta jako ze staršího Google Launcheru, akorát je více zakulacená. Bohužel s novinkou se odstraní i informace o počasí a datu.

Prozatím se neví, jestli se tyto informace do launcheru vrátí v nějaké jiné formě, nebo jestli vůbec bude vyhledávácí lišta na domovské obrazovce. Jedná se stále o testování, nicméně i tak už mnoho lidí v diskuzích na internetu dalo najevo svůj nesouhlas se změnou.

Nový vzhled se aktivuje prozatím na straně serveru, nicméně podle některých se může hlavní obrazovka změnit tak, že se vymažou data aplikace. Pokud tyto data ale vymažete, ztratíte i současné rozvržení a Pixel Launcher bude ve výchozím zobrazení.

Líbí se vám vyhledávací lišta u Pixel Launcheru?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)