Vánoční slevy – tipy na nejlepší zlevněné hry

leos fortune hlavni

O svátcích bývá v obchodě Play zlevněno mnoho aplikací a her. Pokud se vašem telefonu nenachází aplikace, která by tyto slevy kontrolovala, možná vám uděláme radost následujícím výběrem zlevněných herních titulů. Do tohoto výběru jsme se snažili zahrnout pouze ty nejlepší hry.

android slevy hry

Kingdom Rush Origins a Frontier

Jedná se o jednu z nejlepších tower defense her pro Android. Poslední díl jsme vám představili v této Pařbě na víkend.

Kingdom Rush Origins - TD
Kingdom Rush Origins - TD
Kingdom Rush Frontiers TD
Kingdom Rush Frontiers TD

Rayman Jungle Run a Rayman Fiesta Run

Velmi zábavná “running” hra společnosti Ubisoft, která vyniká nejen sympatickým grafickým zpracováním, ale také jednoduchým ovládáním. Rayman Fiesta Run jsme si představili v této Pařbě na víkend.

Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run
Rayman Fiesta Run
Rayman Fiesta Run

Série Reckless Racing

Jedna z nejoblíbenějších závodních her z ptačí perspektivy. Nejnovější Reckless Racing jsme si představili v této Pařbě na víkend.

Reckless Racing 2
Reckless Racing 2
Reckless Getaway
Reckless Getaway
Reckless Racing
Reckless Racing
Reckless Racing 3
Reckless Racing 3

Série Modern Combat

Sérii akčních stříleček z první osoby Modern Combat zřejmě nemusíme dlouze představovat. Tyto hry lze přirovnat k PC/konzolovému hitu Call of Duty. Modern Combat 4 jsme vám představili v této Pařbě na víkend.

Modern Combat 4: Zero Hour
Modern Combat 4: Zero Hour
Modern Combat 5: mobile FPS
Modern Combat 5: mobile FPS

Amazing Spiderman 2

Když už jsme u společnosti Gameloft, rovnou přejdeme k její další zlevněné hře, ve které se vžijete do role pavoučího muže. Amazing Spidermana 2 si můžete prohlédnout v této Pařbě na víkend.

The Amazing Spider-Man 2
The Amazing Spider-Man 2

Série Anomaly

Sérii tower offense/defense her Anomaly jsme vám na našem portále avizovali již několikrát. Kromě nejnovějšího dílu – Anomaly Defenders, se jedná o tower offense hry s nevídaným grafickým zpracováním (na mobilní poměry). Níže si všimněte, že nejnovější díl série Anomaly (Defenders) lze nyní pořídit za pouhých 12 Kč, a to se vyplatí.

Anomaly Warzone Earth HD
Anomaly Warzone Earth HD
Anomaly Korea
Anomaly Korea
Anomaly Defenders
Anomaly Defenders

Machinarium

Tato adventura vyhrála spoustu ocenění a patří k nejlepším hrám svého žánru. Na video ze hry se můžete podívat v této Pařbě na víkend.

Machinarium
Machinarium

 GTA Chinatown Wars

Novinka společnosti Rockstar Games přináší zdařilou GTA hru z ptačí perspektivy i pro Android. V rámci vánočních slev si ji nyní můžete koupit se slevou. O této hře jsme vám psali zde.

GTA: Chinatown Wars
GTA: Chinatown Wars

Hitman Go

Jedná se o první Android hru s nájemným zabijákem s označením 47. Ti, kteří hru zatím nehráli, můžou nabýt dojmu, že se bude jednat o klasickou stealth/akční střílečku, ale je tomu zcela jinak. Hitman Go je logická hra rozdělená na tahy. I tak se ovšem jedná o velmi kvalitní titul, který ve vašem telefonu nesmí chybět. Hru jsme vám představili v této Pařbě na víkend.

Leo’s Fortune

Tato báječná adventura získala všemožná ocenění a velmi pozitivní recenze. S chlupatou kuličkou jménem Leo se budete snažit získat své ukradené zlato. Hru jsme vám představili v této Pařbě na víkend.

Leo's Fortune
Leo's Fortune

Goat Simulator

V seznamu zlevněných her se objevil i kozí simulátor. Jeho původní cena převyšovala hranici 100 Kč, nyní si tuto blbůstku můžete vyzkoušet za 19 Kč. Za ty peníze (po slevě) to určitě stojí. Recenzi této hry jsme vám přinesli zde.

Castle of Illusion

Je skvělá gameska společnosti Disney, ve které v roli Mickey Mouse zachraňujete svoji milovanou Minnie ze spárů zlé čarodějnice. Aby se vám tento náročný úkol podařilo dotáhnout do konce, musíte v jednotlivých kolech nasbírat několik kouzelných diamantů. Castle of Illusion jsme vám představili v této Pařbě na víkend.

f17034f8d130365a82a3f32b0ef5852f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Využili jste tyto slevy?

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)