Uniklé fotky Sony Xperia U

sony-logo

MWC 2012 již klepe na dveře, a přesto se japonské značce Sony, která před pár dny změnila název ze Sony Ericsson, nepodařilo utajit telefon Sony Xperia U. Tento přístroj s úhlopříčkou displeje 3,5 palce nejspíše nahradí stávající velmi úspěšnou řadu Mini a bude to jeden z prvních telefonů představený již samotnou společností Sony. I když velikostně zapadá do řady Mini, po stránce designu se podobá svému většímu bratříčkovi Sony Xperia S, který je také zachycen na snímku.

XperiaU_1

Parametry přístroje nejsou vůbec špatné. O svižný běh se bude starat dvoujádrový procesor s frekvencí 1 GHz, displej má úhlopříčku 3,5 palce s rozlišením 854×480 pixelů a snímky telefon zachytí fotoaparátem s 5 Mpx. Potěší i vyměnitelná baterie s kapacitou 1290 mAh.
Na snímku je vidět, že přístroj poběží nejspíše na stejném systému a nástavbě jako Xperia S, bohužel zatím ve verzi 2.3 Gingerbread (ICS přijde později).

XperiaU_5

XperiaU_7

XperiaU_12

Líbí se Vám?

zdroj: http://androidandme.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)