The Conduit HD: Remake hry z Wii exkluzivně pro Tegru

theconduit

Zařízení poháněná křemíkovým srdcem s nápisem Tegra dostávají v těchto dnech exkluzivní nášup v podobě hry The Conduit, která vyšla v roce 2009 na konzoli Wii. Pod záštitou studia High Voltage se tedy nyní na vybraná zařízení dostává tato střílečka z pohledu první osoby, ve které se zhostíte role tajného agenta Michaela Forda. A jak už to tak často bývá, pracovní náplň tajného agenta spočívá v tom, že musí postřílet co nejvíce záporáků.

Ani v The Conduit tomu není jinak. Pověřeni úkolem bránit hlavní město budete odrážet vlny nepřátel – ať už půjde o vojáky společnosti Trust (snad to není narážka na výrobce počítačových periférií) či o nebezpečné emzáky známe jako “the Drudge”, což v překladu znamená “otrok” či “dříč” – a osobně si hru nainstaluji už jenom kvůli tomu, abych zjistil, co stojí za tímhle prazvláštním názvem útočné mimozemské rasy.

TheConduitHD

Nutno podotknout, že dříči jsou především samotní vývojáři, protože The Conduit vypadá na Androidu vážně k světu. Přispěly k tomu především textury ve vyšším rozlišení oproti původní Wiičkové verzi, přibylo dynamické nasvícení a stínování, odlesky vody a hromada částicových efektů. Hra rovněž podporuje gamepady vybavené technologií bluetooth.

A co je na tom všem nejlepší? The Conduit je zcela zdarma!

The Conduit HD (Android) Launch Trailer

The Conduit HD (Android) Launch Trailer

 

9fc423d3d1eaa3473e324c66b1ab79ca?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Zdroj: nVision

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)