Soutěž: vyhrajte mapové podklady do navigace BE-ON-ROAD!

bor_ico

V lednu jsme přinesli podrobnou recenzi navigace BE-ON-ROAD, za kterou stojí brněnská firma Aponia Software, s.r.o.. Kromě jiného jste se mohli dozvědět, že aplikaci lze používat buď s mapovými podklady OpenStreetMap, které jsou k dispozici zdarma, nebo s komerčními mapami Navteq respektive CEDA.

Vyhrajte mapové podklady do navigace BE-ON-ROAD! Vyhrajte mapové podklady do navigace BE-ON-ROAD!

Jestliže o této navigaci uvažujete, máte dnes jedinečnou možnost ušetřit více než tisíc korun. Ve spolupráci se společností Aponia Software s.r.o. totiž vyhlašujeme soutěž o pět licencí mapových podkladů Navteq a CEDA s ročním přístupem k dopravním informacím.

O co hrajeme?

Každý výherce obdrží:

Každý z pěti výherců tedy dostane “balíček” v celkové hodnotě 1275 korun.

Vyhrát můžete licenci na mapové podklady Navteq – střední Evropa Vyhrát můžete licenci na mapové podklady Navteq – střední Evropa

Vyhrát můžete licenci mapové podklady CEDA pro Česko a Slovensko Vyhrát můžete licenci mapové podklady CEDA pro Česko a Slovensko

Vyhrát můžete roční licenci na dopravní informace pro Česko a Slovensko Vyhrát můžete roční licenci na dopravní informace pro Česko a Slovensko

Pravidla soutěže

 1. Účastníkem soutěže se stává každý, kdo odpoví na tři otázky, uvede své jméno či přezdívku a zadá e-mailovou adresu skrze formulář, který je až do uzávěrky součástí článku “Vyhrajte mapové podklady do navigace BE-ON-ROAD!”
 2. Účast v soutěži není podmíněna nákupem žádného produktu či služby.
 3. Každý se smí zúčastnit soutěže pouze jednou. V případě opakovaného odeslání formuláře je uznán pouze první pokus.
 4. Z účasti v soutěži jsou vyloučeny osoby, které jsou v pracovním či obdobném vztahu s organizátorem soutěže, poskytovatelem výher nebo osoby blízké těmto osobám (ust. § 116 zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, v platném znění) či osoby přímo či nepřímo spolupracující na této soutěži.
 5. Soutěž probíhá od 4. února 2013 6:00 do 10. února 2013 23:59.
 6. Výherci budou zveřejněni v průběhu 11. února 2013 na stránkách www.svetandroida.cz.
 7. Výhercem se stává účastník, který správně zodpověděl všechny otázky jako 1., 51., 101., 151. a 201. v pořadí (počítáni tedy budou jen ti, kteří odpověděli správně).
 8. Oznámení o výhře také sdělíme výherci v den zveřejnění na zadanou e-mailovou adresu.
 9. V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat, nebo výherce nezareaguje do sedmi dnů od odeslání informace o výhře, propadá jeho výhra následujícímu účastníkovi, který správně odpověděl na všechny tři otázky.
 10. K předání cen dojde elektronickou poštou a to nejpozději do 30 dnů ode dne vyhlášení výherců.
 11. Zástupce SvětAndroida.cz je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek soutěže účastníky. Veškeré záležitosti, stížnosti a případné spory spojené se soutěží posuzuje a s konečnou platností řeší šéfredaktor SvětAndroida.cz.
 12. SvětAndroida.cz nepoužije ani nepředá dalšímu subjektu žádné osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) s výjimkou e-mailových adres pěti výherců, které budou použity výhradně pro kontaktování výherce (sdělení o výhře a zaslání licenčních kódů). Po ukončení soutěže a vyhlášení výherců bude celá databáze, získaná na základě vyplnění formuláře, nevratně smazána.

Hlavní menu navigace BE-ON-ROAD Hlavní menu navigace BE-ON-ROAD

Kde hledat správné odpovědi?

Správné odpovědi na všechny tři soutěžní otázky byste měli najít:

Soutěžní otázky

Soutěž byla ukončena.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)