Pařba na víkend – tipy na Android hry 149 – Deus Ex, autíčka a gigantičtí červi

deus_ex_the_fall_by_vgwallpapers-d6czmdv

Vítáme vás u dalšího dílu Pařby na víkend – tipy na Android hry.
Dnes vás jako vždy čeká pět zajímavých kousků. Jako první zde máme akční rpg z budoucnosti, které již slavilo obrovský úspěch na iOS, Deus Ex: The Fall, dále si ukážeme abstraktní fyzikální hru, ve které budeme klikáním určovat směr čtverečku ve hře Magnetized. Ve třetím kousku budeme závodit s malými šílenými autíčky v Table Top Racing, poté v akční plošinovce s rpg prvky budeme bojovat s kostlivci a nemrtvými za záchranu království v Magic Rampage a na závěr budeme utíkat před gigantickým červem ve velmi povedeném „endless runner“ s názvem Worm Run.

Deus Ex: The Fall

Na Android konečně dorazil titul, který posbíral všemožné ocenění a ovace již od hráčů a recenzentů z operačního systému iOS. Deus EX: The Fall patří k jedněm z nejúspěšnějších mobilních her minulého roku a vstup série Deus Ex na přenosná zařízení se velmi povedl. Ve hře se opět ocitneme v budoucnosti roku 2027, který je zlatou érou pro vědu, technologie a lidských vylepšení. Ben Saxon, hlavní hrdina, je bývalý britský žoldák, který se rozhodne odhalit globální spiknutí ohrožující jeho život. Deus EX: The Fall je akční rpg hra s výborným grafickým zpracováním, velmi povedeným ovládáním a propracovaným příběhem. Deus Ex: The Fall seženete na Google Play za téměř 200 korun, což je na mobilní poměry hodně, ale hra nabízí opravdu moc a dá se brát téměř jako počítačová.

deus ex the fall

Deus Ex: The Fall
Deus Ex: The Fall

Magnetized

Jedná se o abstraktní fyzikální hru, ve které budeme určovat pomocí klikání a magnetizování dráhu kostce tak, aby po cestě posbírala body a ještě zvládla doletět do cíle. Během hry se vám počítají všechny úmrtí  a čím méně pokusů vypotřebujete, tím více bodů získáte. Hra nabídne za 6O korun 80 kol. Jednotlivá kola se časem neustále ztěžují, a proto později budete potřebovat pořádnou dávku trpělivosti a zručnosti.

magnetized game

6a0f53483d7ed80add10d0fa2c6144f8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Table Top Racing

Velmi příjemná závodní hra s šílenými autíčky a pěknou grafikou. Table Top Racing nabídne 17 vylepšitelných autíček, 8 tratí, 4 šampionáty, 6 unikátních herních módů a 9 schopností pro autíčka. Ta během závodů sbírají krabice s bonusy, které jim mohou přinést výhodu v závodění. V bonusech naleznete zrychlení či útočné bomby, rakety a elektrické výboje. Table Top Racing je hra, u které bychom rádi viděli multiplayer, bohužel není dostupný, ale i tak vás hra dokáže na hodiny zabavit. Tuto novinku od studia Playrise Digital stáhnete na Google Play zdarma.

table top racing

Table Top Racing Free
Table Top Racing Free

Magic Rampage

Od tvůrců Magic Portals přichází další povedená hra Magic Rampage. Jedná se o akční plošinovku s prvky rpg. Na začátku si navolíte vzhled svého hrdiny a poté se vydáte do boje s kostlivci, zombíky a pavouky za osvobozením království. K útokům budete moci využívat spousty zbraní a magických schopností. Hra má povedené ovládání, zábavný systém soubojů, bossy na konci kol a slušnou fyziku. V každém kole můžete najít skryté oblasti obsahující hodně peněz či lepší zbraně. Magic Rampage podporuje joystiky, gamepady a klávesnice pro ještě lepší ovládání, tak neváhejte, tuto hru si můžete totiž stáhnout na Google Play zdarma.

magic rampage

5fba9dc199167c002375862e051c20e8?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Worm Run

Pokud jste fanoušky „endless runnerů“, plošinovek a retro zpracování bude pro vás Worm Run to pravé. Hra nabízí zajímavé intuitivní ovládání, spočívající v tazích prstem do jakéhokoliv směru kdekoliv na obrazovce. Dopředu vás žene gigantický červ, jenž vás dokáže značně děsit, jelikož v zatáčkách vidíte jak moc je vám v patách. V každém kole se snažíte doběhnout co nejdále a své výsledky můžete sdílet a porovnávat s kamarády online. Worm Run je povedená běhačka vyčnívající z již přeplněného žánru, která vás vyjde na pouhých 20 korun.

worm run

ab054e41dcecb92354576262ac002daf?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(
David Zmuda
O Autorovi - David Zmuda

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)