Pařba na víkend – tipy na Android hry 105

fíčured

První hrou dnešní pařby je vesmírná střílečka se skvělými grafickými efekty, Plasma Sky. Jako další vás čeká remake úspěšné 2D řežby Metal Slug 2. Následuje samurajský zajíc Usagi Yojimbo, který se bude snažit zachránit svět před jeho zničením. Pakliže máte rádit hry z temného prostředí, určitě vás potěší další hra Dynamite Jack. V roli vesmírného mariňáka Jacka se budete snažit útéct z dolů, což rozhodně nebude lehký úkol. V poslední hře na odreagování budete zachraňovat koťata s hasičem Jonesem.

Plasma Sky

Je další z vesmírných stříleček založených na principu klasických Space Invaders, avšak v mnohem lepším grafickém provedení. Plasma Sky si na grafice doslova zakládá a díky toho přináší nevšední podívanou pro vaše oči. Kampaň této hry nabízí 80 levelů nabitých akcí, tisíci nepřáteli s různými schopnostmi a také souboje s bossy. Sbíráním oranžových koleček se vaší vesmírné lodi zvyšuje rank, díky čehož se pak vylepšuje váš palebný systém. Z některých nepřátel však padají tzv. instantní upgrady, které vaši loď vylepší okamžitě. Jedná se o dobře vypadající a hlavně zábavnou hru.

plasma1

Plasma Sky - rad space shooter
Plasma Sky - rad space shooter

Metal Slug X

Další díl hry Metal Slug je na Google Play. Tentokrát se jedná o předělávku starého dobrého Metal Slugu 2 s některými novými prvky, jako jsou například nové zbraně. Změn se dočkalo i rozmístění nepřátel a bossů, v tomto upraveném díle se tedy nacházejí v jiných pozicích, než tomu bylo v originále. Metal Slug X lze hrát i v multiplayeru a to přes Bluetooth. Jako v každém díle si i zde můžete upravit ovládání podle svých představ. Hra je to dosti zábavná a dočkáte se opravdu obrovské dávky akce.

metal1

METAL SLUG X
METAL SLUG X

Usagi Yojimbo:Way of the Ronin

Tato hra je založena na komiksech stejnojmenného samurajského zajíce Usagiho. Ten se v této hře snaží zachránit svět před různými monstry.  Hra má však mnohem hlubší příběh, který vám nastíní hned v počátcích hraní. Váš zajíc samuraj není žádné ořezávátko a není radno si s ním zahrávat. I když se hra ovládá pouhými 2 tlačítky (co se útočení a krytí týče), tak nabízí velké množství komb. Kromě klasických nepřátel potkáte i silnější bosse, na které můžete využít svůj speciální útok. Těch je mimochodem také více a vybrat si je můžete v menu. Nejedná se o kdovíjak revoluční hru, ale na chvíli rozhodně zabaví.

usagi1

Usagi Yojimbo:Way of the Ronin
Usagi Yojimbo:Way of the Ronin

Dynamite Jack

Jedná se o hru, která existuje i pro stolní počítače. Dokážete se s Jackem, zajatým vesmírným mariňákem, dostat z dolů, kde je odsouzen pracovat do konce života? Na nebezpečné cestě z podzemního pekla na vás čeká spousta stráží a dalších nástražných mechanismů. Jediné, co můžete na cestě za záchranou svého života použít, je baterka a detonační miny. Díky nich se v některých kolech můžete probourávat prostředím a vyhýbat se tak nebezpečným situacím. Ne vždy to však jde, a proto bude hrát roli vaše trpělivost a také rychlost.

jack1

Jones on Fire

Jones je hasič, který v této hře zachraňuje koťata, hodně koťat. V každém levelu poběžíte přes překážky a budete skákat, nebo se sklouzávat. Přitom sbíráte koťata, která vám poté zvyšují celkové skóre a také peníze. Za ty si poté můžete dokupovat power-upy nebo nové schopnosti. Obtížnost hry se neustále stupňuje a vždy když doběhnete do cíle, tak se zvýší úroveň nebezpečnosti dalšího kola. Když prohrajete, čili ztratíte všechny vaše životy, zmiňovaná úroveň nebezpečí se vrací zpátky na hodnotu „1“.

jones1

Jones On Fire
Jones On Fire

Video

Pařba na víkend – tipy na Android hry 105

Pařba na víkend - tipy na Android hry 105

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)