Na OnePlus 5 si nezahrajete hry. Oprava je na cestě

oneplus 5

Před několika dny jsme psali o nové aktualizaci pro OnePlus 5, která přinesla několik novinek. Bohužel přinesla i něco negativního, hodně lidí si začalo stěžovat, že po aktualizaci mají velké problémy s hrami. Pokud máte OxygenOS 4.5.7, tak si nezahrajete hry, protože se hodně sekají.

Ve verzi OxygenOS 4.5.7 si nezahrajete hry

Společnost OnePlus byla v posledních týdnech terčem uživatelů několikrát, a to kvůli různým problémům. Zde ale dokázala zatím na problém zareagovat nejrychleji. Telefon už nemůžete aktualizovat na verzi 4.5.7, místo toho se začíná objevovat verze 4.5.8, která přináší stejné funkce jako předchozí aktualizace a navíc také opravu problému s hrami, který si popíšeme níže.

Předchozí verze 4.5.7 šla aktualizovat tím, že jste si zapnuli VPN a nastavili Německo nebo Kanadu. V době psaní článku nám ale stejný způsob zatím nenabídl aktualizaci na 4.5.8. Zkoušeli jsme také USA, Singapur a Nizozemsko. Ani v jednom z těchto regionů zatím oprava nebyla uvolněna.

OnePlus 5 sekání her

OnePlus 5 sekání her

Jaký je problém s hrami na OnePlus 5?

Jednoduchý, při hrání některých her vás čeká nepěkné sekání. Nejedná se o klesnutí FPS, ale o seknutí telefonu, a to i na několik vteřin. Není přesně jasné, proč se hry sekají, nicméně nejedná se o vůbec malé množství her. Desítky a desítky lidí hlásí, že se jím sekají různé hry. A nemusí se přitom jednat ani o graficky náročné hry.

V redakci jsme vyzkoušeli celkem čtyři hry, problém se sekáním se objevil u dvou. A to F1 2016 a také karetní hry Hearthstone. Další dvě hry KOTOR a Pocket Mortys fungovaly bez problémů. Na videu výše můžete vidět právě F1 2016 a způsob, jakým se hra sekala. V podstatě byla nehratelná.

OnePlus 5

OnePlus 5

1.0
  • Displej 5,5", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 401 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 8GB
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 10 935 Kč

Se kterými hrami máte na OnePlus 5 problém?

Zdroj: forum.oneplus.net

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)