Menu

Monster Life: Nová pecka od Gameloftu

Gameloft je zpět s další novou hrou – Monster Life. Před stoletím byly ostrovy Numa napadeny tajemným Chaosem, ale mladý chovatel papírových monster ostrovy uchránil a přinesl mír. Nyní se situace opakuje a vaším úkolem je vychovat, stavět a rozvíjet království plné malých, roztomilých, papírových postaviček a s nimi pak znovu zabránit Chaosu zmocnit se ostrovů!

I když tato hra jistě nezaujme každého, nabízí velkou spoustu zábavy a i přes bezstarostný charakter nečekanou intenzitu. K dispozici je zdarma a není tak důvod ji alespoň nevyzkoušet.

Monster Life
Gameloft
Verze1.0.1 (2. 8. 2012)
Velikost91 MB
2.2+


Zdarma
Zdroj: AndroidPolice

 

Komentáře

Kvirda

Kvirda

4.8.2012 20:27

To bude dobrá pecka :) ale na Google play opět nekompatibilní..V aplikaci Top Games od Gameloftu hra je :) achjo aspoň Xperia P

enermax

enermax

4.8.2012 20:59

a zase neskutocne prestrelene sumy za IAP:( ako rad by som zaplatil tych typickych gameloftackych 5,49€ a uz sa iba zabaval a uzival si hru.. prevelika skoda, ze kvoli nezmyselnemu piratstvu takymto sposobom trpia hry s dobrym potencialom, ktore vsak prehnane IAP totalne znicia:(

MiR3CeK@seznam.cz

MiR3CeK@seznam.cz

4.8.2012 21:04

Zdravim. Chci se jen mimo zeptat. Kdyz nainstaluji hru/y ..tak se mi ukaze,ze hra ma pristup napr. ke zpravam,k uctum,internetu apod.. Je to normalni nebo je to neco skodliveho? Hry jsem stahnul pres “samsung apps”.. Dekuji za odpoved.

bud

bud

4.8.2012 21:09

sgs3 nekompatibilni!
pochopil bych,ze zanedbaji pri vyvoji hry starsi zarizeni typu g1,atp.
ale tohle je fakt spatne

enermax

enermax

4.8.2012 21:13

bud: si si isty? mne ukazuje na markete SGS3 kompatibilny, nieco budes mat asi zle

franta

franta

4.8.2012 21:14

2 MiR3CeK@seznam.cz: taky některé přístupy různých aplikací a her moc nechápu. Někdy autor vysvětlí, proč jeho app potřebuje to či ono povolení, ale pokud to po mě nechce přístup k osobním věcem, tak to moc neřeším.
To je každého věc, jestli je přehnaně paranoidní či na to hodí bobek. Ale při dnešním rozmachu škodlivého softwaru buď určitě na pozoru. Ale myslím si, že giganti jako třeba Gameloft by se neradi potopili něčím takovám.
Ale zase buďme rádi za tento způsob ochrany, kdy alespoň uživatel ví co aplikace může dělat.

notoric

notoric

5.8.2012 10:05

@ MiR3CeK@seznam.cz
Jestli se mohu přidat, tak pokud se ti některá oprávnění aplikací (stejně jako mě) nelíbí, není problém je zakázat. Stačí mít rootnutý telefon a použít aplikaci třeba LBE privacy Guard =)

locomachine

locomachine

5.8.2012 12:01

Jo jo, to je pecka. Vychovávat papírové příšerky pro záchranu před chaosem to je úplně normální, o tom psal už Tolkien.

RSS (komentáře k článku)