MoboPlayer přináší přehrávání v plovoucím okně

moboplayer

Multimediálních přehrávačů pro Android je nespočet – ostatně věnovali jsme jim i v rámci cyklu SvětAndroida doporučuje, kdy redaktoři nominovali osm a čtenáři dalších sedmnáct aplikací. Jen jeden z nich ale nově nabízí funkci “pop-up play”, neboli přehrávání videa v plovoucím okně. V tomto režimu, kromě toho, že názorně ukazuje fungující multitasking, může uživatel na displeji sledovat video, a při tom provádět další činnosti. Dosud byla funkce “pop-up play” k vidění pouze na Samsungu Galaxy S III,  ale přehrávač MoboPlayer ji po poslední aktualizaci přináší na všechna zařízení s Androidem 1.6 a vyšším.

Připomeňte si, jak Samsung právě “pop-up play” propagoval v reklamním spotu.

Samsung Galaxy S III Commercial – Pop Up Play

Samsung Galaxy S III Commercial - Pop Up Play

Proč byste měli chtít přehrávač s funkcí přehrávání v plovoucím okně? Například pokud si chcete přečíst zajímavý článek, nebo odpovědět na e-maily, a současně byste rádi sledovali klipy z Youtube. Nebo jestliže chcete odpovědět na textovou zprávu, aniž byste museli přestat sledovat rozkoukaný film. Nebo opačně: sledujete video z nudné přednášky a chcete si paralelně s tím číst na webu. Další příklad jistě vymyslíte sami :).

Jak přehrávání v plovoucím okně funguje? Jednoduše: stačí během přehrávání stisknout tlačítko [Domů]. Nechybí ani možnost změny velikosti a umístění plovoucího okna, dvojím tapnutím přehrávání pozastavíte.

MoboPlayer
Mobo Team
Verze1.3.220 (29. 7. 2012)
Velikost3,5 MB
1.6+


Zdarma

Zdroj: AndroidPIT a Android Phone Fans.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)