Hra Blue Angels – Aerobatic SIM: Staňte se mistrem letecké akrobacie

Blue Angels – Aerobatic SIM 2

Patříte mezi nadšence létání nebo vás prostě jen baví prohánět se vzduchem ve virtuálním světě? Pak by vás mohla zaujmout hra Blue Angels – Aerobatic SIM, která dorazila do Google Play.

Blue Angels – Aerobatic SIM: Žádné střílení, jen čistá akrobacie

Spousta mobilním her s tématikou létání se zaměřuje na vzdušné souboje a bitvy. Blue Angels – Aerobatic SIM ale sází na něco jiného – stanete se součástí známé letky amerického námořnictva Blue Angels. Vaším úkolem bude provádět akrobatické kousky na stroji F/A-18 Hornet, ve kterém se zařadíte po bok svých kolegů. Hra je vyvíjena přímo ve spolupráci s členy Blue Angels a čeká na vás poměrně propracované a hlavně obtížné ovládání. Ve hře můžete nacvičit skutečné manévry, které letci Blue Angels používají, simulátor je navíc licencován přímo od amerického námořnictva.

Blue Angels - Aerobatic SIM

Hra Blue Angels – Aerobatic SIM je k dispozici zdarma a nabízí jen in-app nákupy, bez kterých se šikovní piloti jistě obejdou. Zaujme i grafické zpracování hry, které slibuje příjemný herní požitek.

Blue Angels: Aerobatic Flight Simulator
Blue Angels: Aerobatic Flight Simulator

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek