Homerun Battle 2 – pokračování parádní baseballové hry (videorecenze)

homerunfeatured

Vývojáři z Com2uS pro nás připravili pokračování jejich úspěšné baseballové hry Homerun Battle. Druhý díl je na rozdíl od předchozího zdarma, obsahuje mnoho nových prvků a vyšší míru mikrotransakcí.

1

Na herním principu se nic nezměnilo. Osvědčený a povedený způsob odpalování míčů je totožný jako v prvním díle. Homerun Battle 2 se však dočkal upgradu po grafické stránce.  Speciální animace při povedených odpalech a homerunech vypadají vskutku dobře. Stejně jako v prvním díle je zásadním módem multiplayer. Ne že by zde hra pro jednoho hráče nebyla možná, ale zápasení online v reálném čase je rozhodně zábavnější. Navíc za výhry získáváte body, za které si poté můžete dokupovat nejrůznější věci, jako jsou alternativní postavičky, výstroj, či jednotlivé balíčky obsahující několik itemů.

5

Při hře online se v pravém horním rohu zobrazuje postup vašeho soupeře. Znamená to tedy, že přesně vidíte, jak si ve hře stojí, kolik odpalů se mu povedlo a naopak kolik z nadhozených míčů minul. Multiplayer nabízí 3 módy a to klasický, survival a tzv. mission mód, kde se plní mise. Velmi rozumně jsou od sebe odděleni nováčci a profesionálové. Při připojení do online hry se vám nabídnou kategorie, do které spadáte. Poté se vyhledávájí pouze soupeři, kteří jsou zhruba na vaší úrovni.

7

Mikrotransakce jsou ve hře propagovány nenásilnou formou. Některé typy výstrojí sice zvyšují vaše atributy, jako například sílu odpalu, ne však tak hodně, aby vás ve velké míře zvýhodnily. Jednotlivé itemy lze dokupovat i za běžné zlaté míče, které získáváte za jednotlivé výhry. Některé lze však pořídit pouze za speciální stříbrné (klasický systém mikrotransakcí).

Homerun Battle 2 je povedená hra, samotné odpalování je velmi zábavné a multiplayer je zpracovaný na jedničku, rozhodně tuto hru doporučuji.

Homerun Battle 2
Homerun Battle 2

Video

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)