Nové téma pro Xperie – Sony nachystalo dárek fanouškům filmů Hobit

Hobit xperia téma

Jste fanoušky filmové trilogie Hobit, jejíž závěrečný díl se dostal do kin teprve nedávno a zároveň vlastníte smartphone Xperia? Pokud ano, možná vás potěší, že společnost Sony přichystala menší vánoční dárek – téma na motivy právě zmíněné trilogie Hobit. Z Google Play si jej mohou stáhnout majitelé smartphonů a tabletů Xperia s podporou témat.

Po stažení tématu získáte dvojici tapet s filmovým motivem. Změny se dočkají také některé ikony launcheru, zajímavá je například výměna ikony koše – sloužící pro odstranění položek z hlavních obrazovek – za Sauronovo oko. Pokud vaše Xperia nevyužívá hardwarovou, ale softwarovou trojici navigačních tlačítek, změny se dočkají i ty. Šipku zpět nahradí dýka, tlačítko domů prsten a na místě pro ikonu pro vyvolání seznamu spuštěných aplikací nalezneme štít.  Vedle nastavení nových tapet a ikon dojde také ke změně barevného tématu, žádnou výraznou změnu však nečekejte, většina uživatelského rozhraní bude totiž prakticky stejná jako po aplikaci oranžového tématu, které má většina Xperií již předinstalované.

Není to poprvé, kdy Sony přineslo pro své Xperie podobné téma, již dříve jste mohli na Google Play narazit na témata podle dalšího filmového hitu – Lego Příběh či popularní hry z PlayStationu – LittleBigPlanet. Téma Hobit pro zařízení z řady Xperia sice nejspíš nebude pro každého a rozhodně nezaujme příznivce čistého, minimalistického vzhledu, ale i tak se může zalíbit nejednomu fanouškovi příběhů ze Středozemě.

hobit xperia tema 5

501c1df9c484c5778d30b3e676b910dd?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Jak se líbí toto téma s motivem filmu Hobit vám?

 

Zdroj: XperiaBlog.net

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)