Menu

GO Launcher HD for Pad – nejlepší nástavba pro Android tablety

Tak nějak v tichosti se na Google Play Store objevila oblíbená nástavba GO Launcher ve verzi pro tablety. Je to zatím nedochůdče a v podstatě nenabízí o moc víc než čistý Android. Svému staršímu GO sourozenci zatím ani nedýchá na záda. Pojďme se podívat, co vlastně GO Launcher HD for Pad umí…

 

  • volitelná mřížka ikon a widgetů
  • skrývatelný dock
  • dock běžících aplikací (jednoduchý Task Killer)
  • složky na ploše i v seznamu aplikací
  • propracovanější systém customizace plochy (přidávání ikon, widgetů, změna tapety, …)
  • multitouch gesta (zatím jen dvě)
  • o trochu svižnější chod oproti nativnímu launcheru

GO Launcher HD for Pad
GO Launcher EX
Verze1.03.1 (1. 4. 2012)
Velikost2,0 MB
3.0+


Zdarma
Tato zprávička byla zaslána čtenářem (Štěpán) portálu SvětAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Štěpán Víteček]

 

Komentáře

Vasek2015

Vasek2015

6.4.2012 10:00

jelikož moc neumí tak proto nastoupil v tichosti :) až bude aspon z polovičky dobrý jako klasickej na mobily tak o něm uslyšíme více

nelson23

nelson23

6.4.2012 15:12

Ač mu toho hodně chybí, tak mi stále přijde o něco lepší a hlavně o HODNĚ rychlejší než TouchWiz a v mém Galaxy Tabu 8.9 tak asi zůstane. Nebo je ještě lepší pro tablety optimalizovaný launcher? Po koupi začátkem února sem hledal, ale bez úspěchu. V telefonu jedu ADWLauncher, ale na tabletu byl docela mizerný.

Stepaan

Stepaan

6.4.2012 16:15

Nelson: Pak jsem ještě zkoušel SPB Shell 3D, ale to bylo takový škrábání se pravou rukou za levym uchem. Tenhle novej GO Launcher mi připadá zdaleka nejlepší řešení pro tablet, jaký jsem zatim viděl. Prostě jen poladili defaultní prostředí, zapracovali na optimalizaci a přidali tak akorát pozlátka. Doufejme, že se to časem nezvrtne v neohrabaný, pomalý a přeplácaný kus smetí. Jinak mám tablet původně s čistým Androidem 3.2, nemám tablet, který je dodávaný s jakoukoliv modifikací launcheru (pro představu, s čim můžu srovnávat).

RSS (komentáře k článku)