Výrobce baterií Energizer se činí: Nový mobil má neskutečnou kapacitu baterie

energizer-baterie-telefon

Výrobce baterií Energizer už dříve představil několik chytrých telefonů. Naposledy na začátku roku, mnoho lidí, včetně našich tehdy vytklo, že jejich telefon nemá žádnou extra baterii. To se ale kompletně mění u Power Max P16K Pro, který se kompletně odhalí na MWC.

Nový Energizer telefon má baterii o kapacitě 16 000 mAh

Je to ještě chytrý telefon, nebo spíše powerbanka s chytrými funkcemi a voláním? To je otázka, která vyvstala nejednomu člověku, když uvidí, jak moc velká kapacita baterie je. Bude také zajímavé to, jak moc telefon bude těžký a jak to bude s velikostí. Společnost slibuje “Ultra Slim Design”. To si ale moc nedokážeme představit. Jak to bude, si musíme ještě pár dní počkat. Kompletní odhalení přijde v neděli na veletrhu MWC.

energizer 16 000 mah telefon

Kapacita 16 000 mAh je zhruba čtyřikrát až pětkrát více než co je v dnešní době standardem. Pokud jde o další specifikace, tak sice nemá Snapdragon 845, ale nejedná se o nic špatného. Displej má velikost 5,99″ rozlišení 2160 x 1080 pixelů. O výkon se stará MediaTek Helio P25, který doplní 6GB RAM a 128 GB vnitřní paměti. Na zadní straně se nachází duální fotoaparát s 13 a 5 MPx.

Je už podle vás telefon s kapacitou baterie 16 000 mAh zbytečně hodně?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)