Módní značka Supreme má vlastní telefon. Cena bude vysoká, funkce přitom chybí

supreme telefon blu

Ještě před několika lety, byla Supreme malá značka oblečení pro skatery. To už dnes neplatí, jedná se o jednu z největších módních značek světa. Kolem značky vznikla i subkultura lidí, kteří si kupovali nejprve oblečení a poté i další různé výrobky s logem. Nyní došlo i na Supreme telefon, který je doslova úplně obyčejný, ale cenově bude srovnatelný s prémiovými smartphony.

O Supreme telefon se postarala společnost BLU

Nejedná se o žádný překvapivý krok, pokud se najdou lidé, kteří jsou schopni koupit obyčejnou kalkulačku s logem společnosti za 150 dolarů (cca 3 500 Kč), klasickou cihlu s logem, jejíž cena nyní přesahuje 500 dolarů (11 600 Kč), nebo balíček sirek za 50 dolarů (1 200 Kč), tak se najdou i lidé, kteří koupí obyčejný telefon za obrovské peníze. Bohužel přesná částka za telefon prozatím není známá. Nicméně originální telefon, ze kterého vychází, stojí 33 dolarů, v přepočtu cca 770 Kč.

supreme telefon hypebeast

Mobil byl představen v podzimním/zimním katalogu, mezi hlavní funkce společnost uvádí podporu 3G sítí a vestavěný fotoaparát. Z dostupných informací víme, že telefon podporuje dvě SIM karty, má 2,4 palců velký displej, 128 MB paměť a také do něj můžete vložit microSD kartu. Dokonce v balení najdete i microSD kartu, není ale jisté, jestli na ni bude Supreme logo. Baterie pak má kapacitu 1 000 mAh.

Bude rozhodně zajímavé sledovat, kdy se dočkáme prvního opravdového smartphonu s logem Supreme. Někteří si možná pamatují na konec minulého roku, kdy Samsung China oznámil s fanfárami spolupráci se Supreme. Jenže se ukázalo, že spolupráce byla uzavřena se společností Supreme Italia, která nemá s originálem nic společného. Tudíž je nepravděpodobné, že uvidíme první smartphone ve spolupráci se Samsungem.

Připlatili byste si za telefon jen kvůli logu?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)