Menu

Current Flow: Utečte od horkého počasí se skvělou logickou hrou

Všem je jistě dobře známo, že obchod Google Play je doslova napěchovaný hrami. Bohužel jejich kvalita je ve velkém množství případů žalostná. U titulů dostupných zdarma to navíc platí dvojnásob. Current Flow je však světlou výjimkou, která je neprávem opomíjená, neboť počet uživatelů, kteří stáhli tuto hru, se pohybuje někde okolo 5000. Schováváte se před horkým počasím a nudíte se?

Current Flow

Current Flow

Current Flow rozhodně stojí za povšimnutí. Na první pohled dokáže zaujmout svým jednoduchým, leč líbivým grafickým zpracováním a jednoduchým ovládáním. Cílem je dodávat elektrickou energii do žárovky tím, že vytvoříme kompletní elektrický okruh. K tomu je potřeba otáčet jednotlivé dlaždice tak, aby na sebe navazovaly a procházel jimi proud. Počáteční levely jsou poměrně jednoduché a k jejich překonání není třeba vyvinout nikterak velké úsilí. To se však velice rychle změní a společně s počtem jednotlivých dlaždic, stoupá také počet žárovek, do kterých je třeba přivést elektrický proud. Skvělou skutečností je také to, že hra je dostupná naprosto zdarma a zcela bez reklam. Pokud máte rádi hry představující určitou výzvu, čeká Current Flow právě na vás.

⚡ Current Stream
⚡ Current Stream

Zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

Cheetah

z aplikace
7.7.2015 21:41

Hook v jiném hávu :-)

AleshM

8.7.2015 1:13

Hodně pěkná a dobrá hra, bez nároků na žádná oprávnění, bez přehnaných banerů, splashů, bez hrajících ani jiných videoreklam přes celou obrazovku, s pěknou nevtíravou hudební smyčkou a decentními zvuky, bez nároků nebo volby splnit kolo na čas.

Celkem bez problémů jsem se asi za hodinku dostal do 38 kola, asi z 55 celkem. To jsem nedohrál, to už je hardcore, ale dá se k němu vrátit

Určitě si to zahrajte. Dobrá záchodovka nebo zastávkovka, přestávkovka, jak chcete.

Angelo

Angelo

8.7.2015 10:46

za hodinu level 38 ??? som to spustil a za 25min som mal uz level 40 :)…..

mimar48

8.7.2015 16:10

… to bude tím, že jste Anžéééló … jinak si to neumím vysvětlit.

RSS (komentáře k článku)