Čtenáři doporučují: dalších 5 launcherů

5launcheru

Před časem jsme vám v rámci pravidelného cyklu SvětAndroida doporučuje představili
7 nejlepších launcherů dle hodnocení jednotlivých redaktorů. Jak se stalo dobrým zvykem, požádali jsme o tipy také vás, naše čtenáře. Z vašich doporučení vzešlo 5 dalších launcherů, které si teď krátce představíme. Launchery jsou seřazeny dle počtu doporučení od jednotlivých čtenářů (nejvíce doporučované jako první), v případě shody pak dle hodnocení z Marketu (lepší hodnocení jako první).

QQLauncher Pro

Čtenáři IceLuke a foto1977 doporučují QQLauncher pro skvělý vzhled (navíc skinovatelný) a zejména pro velmi dobrou odemykací obrazovku. Tento launcher jako svou součást nabízí i několik widgetů včetně jednoduchých složek, do kterých je možno vkládat zástupce na aplikace.

qq1

QQLauncher Pro
腾讯
Verze1.5.0.258 (31. 10. 2011)
Velikost3,8 MB
2.0+


Zdarma

SPB Shell 3D

Suverénně nejdražším launcherem ze všech 12 představených je SPB Shell 3D, za který budete muset z platební karty vysypat téměř tři stovky. Jak ale říkají shodně čtenáři Michal Baranay a Balca, jedná se o designově asi nejpropracovanější launcher, navíc s 3D prostředím. Společnost SPB můžete znát také z PocketPC/Windows Mobile platformy, jejich SPB Mobile Shell patřil rovněž k těm nejzajímavějším alternativám, které jste mohli do svého zařízení dostat.

spb1

SPB Shell 3D

SPB Shell 3D

SPB Shell 3D
SPB Software
Verze1.5 (8. 12. 2011)
Velikost11 MB
2.1+


285,13 Kč

Regina 3D Launcher

Launcher Regina 3D nám doporučil čtenář Michal. Aplikace disponuje celou řadou pokročilých vizuálních efektů včetně přepínání mezi plochami ve 3D, a je tak zajímavou alternativou k předchozímu SPB Shell 3D, protože je zcela zdarma. Podobně jako QQ launcher nabízí v základu také složky pro aplikace a další vychytávky, některé z nich jsme vám popisovali již dříve v této zprávičce.

regina1

Regina 3D Launcher, with Folders…

Regina 3D Launcher, with Folders...

Regina 3D Launcher
Nemustech.Kr.Android
Verze1.1.5 (5. 12. 2011)
Velikost2,6 MB
2.1+


Zdarma

Gingerbread Launcher free

David Kovář se o tomto tipu podrobně rozepsal: “Vyzkoušel jsem snad všechny launchery, ale žádný mi neučaroval tak, jako Gingerbread Launcher free. Jelikož v současné době používám custom ROM pro Ideos X5, který je založený na čistém AOSP, přišlo by mi jako hřích nepoužívat i tento portovaný launcher z AOSP. Sice neoplývá žádnými efekty, krom krásného 3D prohlížení aplikací a elastickým přechodem mezi plochami, dokonce ani možností rychlého odinstalování aplikací, nemá ani vlastní nastavení, ale od určité doby se spíše zaměřuji na funkčnost telefonu, než co nejvíce možností. Proto moje volba padla na tento launcher.”

ginger1

Gingerbread Launcher free
Eugene373
Verzeebproductions.v5 (4. 1. 2011)
Velikost3,8 MB
2.2+


Zdarma

[SSKIN] Butterfly+ launcher

Čtenář Tomek nám napsal, že používá spoustu známých launcherů (LauncherPro Plus, Go Launcher Ex, SPB Shell 3D, Launcher 7), ale SSKIN mu učaroval, protože je velmi stylový. Launcher samotný neoplývá příliš mnoha funkcemi, má minimum nastavení, zato je ale velmi svižný.

sskin1

[SSKIN] Butterfly+ launcher
dlto
Verze2.0.0 (8. 12. 2011)
Velikost2,4 MB
2.1+


Zdarma

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)