Bad Piggies: prasata v hlavní roli. Nová hra od Rovia vyjde 27. září

bad_piggies_ico

Po úspěšných herních peckách Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio a Angry Birds Space, ve kterých se naštvaní ptáci pouštějí do boje s prasaty, připravuje Rovio hru, která se na svět dívá z opačného pohledu. Mikael Hed, generální ředitel společnosti Rovio, v oficiálním prohlášení říká: “Bad Piggies vám dá příležitost zahrát si za druhé nejoblíbenější postavičky ve vesmíru Angry Birds, a prozkoumat tento bohatý svět jejich zelenýma očima.”

Hra Angry Birds přinesla Roviu nečekaný úspěch, ze kterého těží dodnes. Otázkou je, jak dlouho ještě vydrží sytit hráče nejrůznějšími klony a přídavky, jež nejednoho původně nadšeného hráče začínají nudit. Rovio se tedy vydalo další cestou, když poskytlo logickou hru Amazing Alex, a nyní to chce zkusit s novým úhlem pohledu.

Zatím se stále neví, o jaký druh hry se bude jednat, ale můžeme předpokládat že Rovio využije dosavadní zkušenosti. Bohužel zatím můžeme jen spekulovat, protože nejsou k dispozici žádné screenshoty, ze kterých by se dalo něco vyčíst.

Nová hra vyjde dle oficiálního oznámení 27. září pro Android, iOS a Mac, zatímco verze pro Windows a Windows Phone přijde později. Kromě data vydání víme, že bude stát 0,99 dolarů, ale téměř jistě bude (možná ale až později) k dispozici také verze zdarma s reklamními proužky.

Something PIG is coming!

Something PIG is coming!

Další informace by se postupně měly objevovat na oficiální stránce www.badpiggies.com, na Twitteru a Facebooku.

Zdroje: Android Authority, AndroidSPIN, Rovio.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)