Menu

Bad Piggies: prasata v hlavní roli. Nová hra od Rovia vyjde 27. září

Po úspěšných herních peckách Angry Birds, Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio a Angry Birds Space, ve kterých se naštvaní ptáci pouštějí do boje s prasaty, připravuje Rovio hru, která se na svět dívá z opačného pohledu. Mikael Hed, generální ředitel společnosti Rovio, v oficiálním prohlášení říká: “Bad Piggies vám dá příležitost zahrát si za druhé nejoblíbenější postavičky ve vesmíru Angry Birds, a prozkoumat tento bohatý svět jejich zelenýma očima.”

Bad Piggies

Bad Piggies

Hra Angry Birds přinesla Roviu nečekaný úspěch, ze kterého těží dodnes. Otázkou je, jak dlouho ještě vydrží sytit hráče nejrůznějšími klony a přídavky, jež nejednoho původně nadšeného hráče začínají nudit. Rovio se tedy vydalo další cestou, když poskytlo logickou hru Amazing Alex, a nyní to chce zkusit s novým úhlem pohledu.

Zatím se stále neví, o jaký druh hry se bude jednat, ale můžeme předpokládat že Rovio využije dosavadní zkušenosti. Bohužel zatím můžeme jen spekulovat, protože nejsou k dispozici žádné screenshoty, ze kterých by se dalo něco vyčíst.

Nová hra vyjde dle oficiálního oznámení 27. září pro Android, iOS a Mac, zatímco verze pro Windows a Windows Phone přijde později. Kromě data vydání víme, že bude stát 0,99 dolarů, ale téměř jistě bude (možná ale až později) k dispozici také verze zdarma s reklamními proužky.

Další informace by se postupně měly objevovat na oficiální stránce www.badpiggies.com, na Twitteru a Facebooku.

Zdroje: Android Authority, AndroidSPIN, Rovio.

 

RSS (komentáře k článku)