WhatsApp pravděpodobně brzy dostane funkci internetového telefonování

whatsapp-logo-webmasterik

Aplikací pro psaní s přáteli pomocí internetu je v obchodu Google Play opravdu více než dost. Jednou z nejoblíbenějších je zcela jistě aplikace WhatsApp, která se těší značné popularitě téměř na celém světě. K samotné dokonalosti ji bohužel stále schází funkce internetového telefonování. To se však pravděpodobně již velmi brzy změní.

WhatsApp 1

Internetový server androidworld.nl nyní zveřejnil uniklé snímky obrazovky, na kterých je ukázána právě nová funkce internetového telefonování v aplikaci WhatsApp. Na vzhled nové funkce telefonování se můžete podívat na obrázcích níže.

Nová funkce internetového telefonování v mobilní aplikaci 3

Snímky obrazovky podle všech informací pocházejí z uniklé betaverze aplikace WhatsApp a uveřejnil je důvěryhodný zdroj portálu androidworld.nl. Pro více informací si však budeme muset počkat na oficiální vyjádření společnosti WhatsApp. Dle předchozích tvrzení bychom se uvedení nové verze populární chatovací aplikaci měli dočkat již v první čtvrtině roku 2015.

Využili byste internetové telefonování v aplikaci WhatsApp?

Zdroj: Android Community

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)