Správce hesel 1Password dostává tmavý režim. Černá je opravdu černá

Správce hesel - tmavý režim

Google sice přinese tmavý režim napříč celým systémem až v Androidu Q, nedočkaví vývojáři pro něj však upravují aplikace už teď. Další oblíbenou je 1Password, která ukládá hesla do cloudového úložiště. Využívat ji můžete jak na mobilu, tak na počítači prostřednictvím internetového prohlížeče. Tmavý režim pro 1Password vypadá opravdu dobře, i jako jedna z mála aplikací nabízí opravdu černé pozadí. Zapnutí dark modu je snadné a nepotřebujete stahovat niz z APK.

Aplikace 1Password patří k nejlepším správcům hesel

Už v roce 2017 byla aplikace zařazena portálem NBC mezi aplikace, které by měl používat každý uživatel. Business Insider potom zařadil 1Password mezi 100 nejlepších aplikací světa. Své místo si našla mezi jednotlivci i celými týmy a firmami. Na rozdíl od jiných, jako třeba Avast, není ovšem zdarma. Měsíční cena jen nastavena na 2,99 USD pro jednotlivce, případně jsou k dispozici zvýhodněné balíčky pro rodiny, týmy a společnosti.

Vedle toho přinesla nejnovější aktualizace možnost vytváření nových hesel přes rozhraní Autofill API přímo v OS Android. Stejně zajímavý je i tmavý režim, i když se jedná pouze o vizuální úpravu.

Jak zapnout tmavý režim ve 1Password

V případě, že se účastníte testování Androidu Q a máte zapnutý tmavý režim v celém systému, měli byste vidět aplikaci v “černé” automaticky. Všichni ostatní si však můžou tmavý režim ve 1Password zapnout ručně.

  1. Aktualizujte 1Password přes Google Play
  2. Spusťte aplikaci a přejděte do “Nastavení”
  3. V sekci “Displej” klepněte na “Téma”
  4. A vyberte “Tmavé”, čímž se aplikace přepne
1Password - Password Manager
1Password - Password Manager

Většina aplikací s tmavým režimem nabízí pouze světlejší odstín černé (nebo tmavě šedivé), zatímco 1Password nabízí v mnoha místech opravdu černou. Ano, třeba úvodní obrazovka nebo dolní ovládací lišta je světlejší, většinu však pohltila temnota. Pokud jste příznivci tmavého režimu, tak Google upravil pro tmavý režim 13 aplikací …a vypadají skvěle.

Kde všude používáte tmavý režim?

Zdroj: androidpolice

Lukáš Altman
O Autorovi - Lukáš Altman

Ahoj. Baví mě technologie a aplikace, které usnadňují každodenní život. Ve své tvorbě rád používám konstruktivní kritiku, fandím značkám jako Huawei, Honor nebo Xiaomi. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek