Výrobce LeEco chystá smartphone s 8 GB RAM

LeEco

LeEco je v našich končinách docela neznámou společností a je to tak trochu škoda. Tato společnost je hodně dravá a za krátkou existenci na poli smartphonů si připsala hned několik prvenství. Jako první představila smartphone s procesorem Qualcomm Snapdragon 820 a ultrazvukovou čtečkou otisků prstů Snapdragon Sense ID. Před nedávnem představila trojici zajímavých novinek bez 3,5mm jack konektoru, který zastoupí USB-C.

LeEco připravuje smartphone s 8 GB RAM

Nyní se mluví o dalším prvenství. LeEco údajně jako první představí smartphone s 8 GB operační paměti a procesorem Snapdragon 821. Telefon ponese název Le Max 2 Pro a kromě obrovské porce RAM by měl mít i displej s QHD rozlišením a 25 MPx fotoaparát. Smartphony LeEco se vyznačují i vysokou kvalitou zpracování a ani v tomto případě by tomu nemělo být jinak.

leeco le max 2 cena 6GB

 

Společnost uveřejnila teaser s datem 29. června, kdy by se mělo odehrát představení nové vlajkové lodi. Samozřejmě není jisté, že LeEco představí zrovna Le Max 2 Pro, ale vzhledem k tomu, že právě 29. června začíná Mobile World Congress v Šanghaji je to velmi pravděpodobné.

Čísla na papíře samozřejmě neznamenají vůbec nic a poslední slovo má systém a jeho odladěnost. Toho se ale v tomto případě nebojím. Sám vlastním smartphone od této společnosti a nabídka kvalitních alternativních ROM je dostatečná. Cena tohoto smartphonu s 8 GB RAM se očekává někde kolem 10 000 Kč.

Není 8 GB RAM na smartphone už zbytečně moc?

Zdroj: Gizchina.com

Martin Svozil
O Autorovi - Martin Svozil

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)