Vodafone aktualizuje telefony 858 Smart

vodafone_858_celni_strana

Téměř v tichosti proběhla online aktualizace firmware telefonů Vodafone 858 Smart. Na update mě upozornila ikona v oznamovací liště, která mi doporučila přepnout se na Wi-Fi připojení. Balík má cca 35 MB a stahuje se 15 – 20 minut. Po stažení vás telefon vyzve k zahájení instalace. Přístroj se sám zrestartuje a započne instalovat. Těšil jsem se na novou verzi Androidu, ale to bych byl asi hodně bláhový :-)

Po instalaci jsem zpozoroval výrazně rychlejší odezvu systému, telefon také dostal vylepšenou klávesnici TouchPal. Jiné změny jsem prozatím nepostřehl. V telefonu je v tuto chvíli Android ve verzi 2.2.2 – jádro 2.6.32.9. – perf. Mohu přislíbit, že budu usilovně bádat, abych zjistil co Vodafone touto tichou aktualizací pozoruje. Pokud se vám telefon ještě nezaktualizoval, zkuste mu dopomoci v nastavení, kde zvolíte info o telefonu -> online aktualizace. Pokud u vás nejsou updaty k dispozici, zřejmě k vám poselství od Vodafone ještě nedorazilo :-)))

Pokud se někomu z vážených čtenářů telefon již zaktualizoval, podělte se s námi o postřehy v komentářích :-)

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

custom-firmware-smartlucky-per-vodafone-smart

Jak vylepšit Vodafone 858 Smart (Huawei 8160)

Návody Petr Mišák Petr Mišák
2 min. uložit na později
Čelní strana Vodafone 858

Recenze Vodafone 858: Legenda pokračuje

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
34 min. uložit na později
Vodafone 858

Vodafone 858 Smart

Blog Tomas_Hochmuth Tomas_Hochmuth
7 min. uložit na později

Komentáře (9)