I Vivo vyrábí ohebný telefon: K dispozici jsou už první snímky mobilu iQOO

vivo iqoo ohebny telefon foto

Před dvěma dny Vivo představilo novou dceřinnou společnost iQOO a i když se stále neví přesná výslovnost, tak již dnes víme, na co se bude nová společnost zaměřovat. Věděli jsme jen, že půjde o prémiové telefony. Dnes se na internetu objevily nové snímky, na kterých můžeme vidět ohebný telefon.

Nová značka Vivo iQOO bude vyrábět prémiové telefony: Začne s ohebným zařízením

Nové snímky se objevily na čínské sociální síti Weibo a jde z nich jasně poznat, co nová společnost chystá. Z konceptů můžeme vidět design telefonu, ale i to, jak se bude ohýbat. Na rozdíl od jiných ohebných telefonů, které jsme mohli vidět, u iQOO zůstává displej na vnější straně a zavřeném stavu připomíná telefon s oboustranným displejem, které jsme v minulém roce mohli vidět.

V otevřeném stavu už jde ale o větší zařízení, které svou velikostí připomíná tablet. Na fotkách můžeme vidět i to, že telefon bude mít hodně minimální rámečky. Podle spekulací ze zahraničí, se u tohoto zařízení očekává cena převyšující částku 7 000 CNY. To je v přepočtu cca 28 tisíc Kč s DPH. To je poměrně dobrá cena, vzhledem k tomu, že u konkurence se očekávají částky až kolem 50 tisíc Kč.

vivo iqoo ohebny telefon fotografie

Jak se vám líbí tohle řešení ohebného telefonu od Vivo iQOO?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)